Oferta specjalna: Pershing kontra Pantera

Prosto z portalu WoT.


Kolonia znana jest dzisiaj za swoje targi gamingowe gamescom, poza innymi ciekawostkami, takimi jak miejska katedra. Lecz cofnijmy się nieco w czasie, by opowiedzieć o pojedynku między dwoma czołgami w pobliżu tego słynnego budynku:

Podczas bombardowania Kolonii, gdy amerykański Sherman został zniszczony w zasadce zastawionej przez niemiecką Panterę, amerykański 3. Dywizjon pancerny postanowił wysłać na pole bitwy niezwykły czołg: T26E3 Eagle 7. W ten sposób doszło do szybkiego, lecz pamiętnego pojedynku między tymi dwoma pojazdami. Przetrwał Amerykanin, by opowiedzieć o swoim zwycięstwie, lecz czemu by nie namieszać nieco w historii i sprawdzić, co się stanie, gdy w tych stalowych legendach zasiądziecie Wy!

Od godziny 7:00, 21 sierpnia do godziny 7:00, 27 sierpnia będziecie mogli zapisać się na kartach historii dzięki nowym misjom. Zatem wybierzcie swoją stronę i odnieście zwycięstwo!

Oko w oko z Eagle 7

Nagrody

 • Podwójne doświadczenie za bitwę.

Cele

Ograniczenia

___________________________________

Jeden strzał

Nagrody

 • Podwójne doświadczenie za bitwę.

Cele

Ograniczenia

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Ani pantera ani pershing pisze:

  Janusz_EaSy_Carry – czego już narzekasz, mogli nie dać żadnych misji, a dali, (jak wujek Stalin: ” pogłaskał dzieci po główkach, a mógł zabić”).
  Ps: nie mam ani pershingów ani panter, więc mi to lotto, ale ci co mają i nimi grają coś tam zawsze będą do przodu.

 2. Teravius pisze:

  Już widzę te tłumy grające Pantherami…

 3. Z **** te misje 🙂 Ujowe jak uj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.