Wieści z SuperTestu – różne

ST. Zmiany w balansie.

Czas przeładowania dział 203-mm/55Mle we francuskim krążownikach Charles Martel VIII tieru i Saint Louis (IX tier) został zmniejszony do 11 sekund. Według naszych testów początkowe zwiększenie przeładowania do 12 sekund było za duże. Proszę pamiętać, że wraz z aktualizacją 0.7.8 francuskie krążowniki tierów VI-X otrzymają nowy sprzęt eksploatacyjny: „Przyspieszenie przeładowania dział głównej baterii”

Charakterystyka „Przyspieszenia przeładowania dział głównej baterii”:
– czas przeładowania dział skrócony o 50%
– czas działania 15s.
– przeładowanie: 180s (sprzęt podstawowy), 120s (sprzęt ulepszony) dla tierów VI-VIII oraz 120/80s dla tierów IX-X
– ilość ładunków 3/4.

Krążownik brytyjski Black Swan (tier I)

– Czas przeładowania dział zwiększony z 3 do 4s. Amunicja PP zmieniona na OB. Prędkość wylotowa 811 m/s, maksymalne uszkodzenia 750, szansa na podpalenie 6%.

Dzięki niewielkim kątom rykoszetu i wysokiej szybkostrzelności okręt ten był najlepszy na swoim tierze. Zmiany te mają na celu zmniejszyć jego efektywność i wyrównać poziom dla początkujących i zaawansowanych graczy na tym okręcie.

Zmiany w okrętach testowych:

Niemiecki pancernik Prinz Eithel Friedrich (tier VI)

– penetracja pocisków OB zwiększona z 58 do 87 mm, aby była taka sama jak na innych niemieckich pancernikach.
– sigma zmniejszona z 2,0 do 1,9. Czas przeładowania dział głównych zwiększono z 24 do 26 sekund.

W czasie pierwszych testów okręt sprawował się z wysoką efektywnością. Zmiany te potrzebne są aby wyrównać poziom tego okrętu z innymi pancernikami.

Francuski pancernik Jean Bart (tier IX)

– czas przeładowania grupy naprawczej zwiększono z 60 do 120s(I) lub 40 do 80s(II). Czas przeładowania „Przyspieszania przeładowania dział głównych” zwiększono z 120 do 180s(I) i z 80 do 120s(II). Ilość ładunków zwiększona z 2 do 3(I) i 3 do 4(II)

Podczas testów okręt wykazał się bardzo dobrą efektywnością dzięki szybkiemu przeładowaniu sprzętu eksploatacyjnego co zwiększało jego przeżycie i średnią ilość zadanych obrażeń. Zmiany mają na celu zapewnienie unikalności tego sprzętu jednocześnie zapewniając jego efektywność. W tym samym czasie zmiany te spowodują wyrównanie charakterystyk z innymi BB tego samego tieru. Zasięg baterii dodatkowej został zwiększony z 5 do 7km upodobniając go do innych FR BB.

Wszystkie zmiany mają status wstępnych i mogą ulec zmianie.

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.