Wieści z SuperTestu – miedź i molibden, czyli nowe zasoby dla wybranych

Jakiś czas temu w naszym blogu deweloperów ogłosiliśmy dodanie dwóch nowych zasobów: „molibdenu” i „miedzi”. Wielu graczy w komentarzach obawiało się, że jesteśmy zbytnio związani z ekonomią gry, a nie z samą grą. Według nich istnieje szansa, że ​​w przyszłości gra może mieć zbyt wiele zasobów i nie będzie można ich rozwiązać. Chcielibyśmy wyjaśnić sytuację i powiedzieć, dlaczego konieczne jest, według nas, posiadanie tych dwóch nowych zasobów.

Technicznie i zgodnie z realizacją, molibden i miedź są zasobami, ale faktem jest, że będzie to bardziej reprezentacja umiejętności graczy. Można je zdobyć jedynie za wygraną w lidze tajfunu (molibden) oraz za osiągnięcie pierwszego miejsca (miedź). Gracze, którzy ciągle osiągają 1 stopień i walczą w lidze Tajfun, będą teraz mogli pokazać swoje umiejętności, odbierając Flint, Black lub Stalingrad z unikalnym kamuflażem, który można kupić za miedź i molibden.

Nie można dokonać konwersji tych zasobów w żadnym innym. Za każdy przełożony sezon w rankingu, w którym gracze osiągną 1 rangę lub sezon klanowy, gdzie gracze mają 30 zwycięstw w lidze tajfunów, zostaną podane odpowiednio 1 miedź lub 1 molibden .

Gracze, którzy mają już kamuflaż Mustang dla Flint i Crocodile for Black, otrzymają 6 jednostek miedzi mniej.

 

Źródło: World of Warships Development Blog

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.