Wieści z SuperTestu – brytyjskie niszczyciele

ST Zmiany w balansie brytyjskich DD.

We wszystkich drzewkowych brytyjskich DD szeroki zrzut torped został zastąpiony wąskim, który jest podobny do tego z UK CA. Kąty ostrzału niektórych wież UK DD tierów III-X zostały zwiększone. Pozwoli to na większy komfort walki w zwarciu z okrętami tej samej klasy.

Wakeful – usunięto możliwość obrotu o pełne 360 stopni wieży nr 3

Icarus – dodano możliwość obrotu o 360 stopni. wieży nr 3, usunięto możliwość obrotu o 360 stopni. wyrzutni torpedowej nr 2.

Lightning – czas przeładowania głównej baterii zmniejszono z 5 do 4,5 sekundy, prędkość obrotu zwiększono o 20 st/s, wszystkie wieże mogą obracać się o 360 stopni.

Jutland – dodano możliwość obrotu o 360 stopni dla wież nr 1, 2 i 3, dodano możliwość zamontowania Systemu kontroli ognia 2, maksymalny zasięg na podstawowym kadłubie został zmniejszony z 13,78 do 12,78 km oraz z 13,21 do 12,51 km na ulepszonym kadłubie .

Daring – dodano możliwość obrotu o 360 stopni dla wież 1, 2 i 3, dodano możliwość zamontowania Systemu kontroli ognia 2, maksymalny zasięg został zmniejszony z 13,78 do 12,78 km.

Zmiany w systemie obrotu wież zostały wprowadzone w celu logicznego zachowania grup uzbrojenia i ich synchronicznego obrotu. Zmniejszenie zasięgu zostało wprowadzone aby zwiększyć efektywność dział, zmniejszając podniesienie dział. W przypadku strzelania z dział głównych niszczyciel będą spotowane z maksymalnego zasięgu, jednocześnie, z powodu balistyki, strzelanie na maksymalny zasięg było nieefektywne.
Przyspieszenie wszystkich drzewkowych okrętów i Cossacka zostało poprawione. Jest teraz podobne jak na brytyjskich krążownikach. Obecnie DD przyspieszają szybciej i tracą mniej prędkości w czasie skrętów.

„Modyfikacja napędu 2” jest niemożliwa do zamontowania.

Zmiany te mają na celu usprawnienie stylu gry UK DD w walce na bliskim zasięgu i zapewnić im rolę defensywnych i wolnych okrętów z większym dymem i wyszukiwaniem hydroakustycznym.

Zmiany w generatorze dymu zostały wprowadzone dla wszystkich UK DD:
– czas wytwarzania dymu został zredukowany z 15 do 10s.
– czas trwania zasłony dymnej został zmniejszony do 40s. Wynosił on nawet do 113 sekund w zależności od tieru.
– przeładowanie zostało zmniejszone z 240 do 160 sekund i z 80 do 60 sekund dla podstawowego i ulepszonego sprzętu eksploatacyjnego.
– ilość ładunków została zwiększona z 2 do 3 i z 5 do 6 w zależności od sprzętu.

Zmiany w dymie mają na celu zwiększenie taktycznej mobilności DD i zwiększyć efektywność jako DD obronnego. Pozwolą one na opuszczenie dymu w przypadku zagrożenia bez straty efektywności bojowej. Dostajemy dużo pytań dotyczących uzbrojenia torpedowego UK DD i chcemy tutaj na nie odpowiedzieć:
Nie przewidujemy więcej zmian, które mogą wpłynąć na całe drzewko rozwoju, prócz tych które już ogłosiliśmy. UK DD są w większości niszczycielami hybrydowymi i mają bardzo dobre uzbrojenie z wysoką szansą na wywołanie pożaru. Na obecnym etapie testowania okręty te mają dwie opcje wystrzeliwania torped: wąski stożek albo pojedynczo. Pojedyncze strzelanie pozwoli na wystrzelenie torped w jednej linii zwiększając szansę, że wszystkie trafią cel. Strzelanie pojedynczymi torpedami pozawala także oszczędzić torpedy na odpowiedni moment.
Wszystkie zmiany mają status wstępnych i mogą ulec zmianie.

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.