Tapeta z klimatem – 50TP prototyp

Polski HT w wersji na pulpit 😉

Autor: Burns Art

DOWNLOAD

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. iL pisze:

  Czolg jest b ladny, szkoda ze staty juz takie nie sa… ladne ;p.

  • DGN pisze:

   Zgadzam się.

   Po moim ataku entuzjazmu co do tego czołgu, zacząłem śledzić jego statystyki wśród graczy, którzy go posiadają.
   Z moich obserwacji wynika, że czołg nie jest ani słaby, ani szczególnie mocny. Dobrzy i wybitni gracze wykręcają nim wyniki mogące przynieść zadowolenie z zabawy nim. Ja natomiast graczem jestem przeciętnym, bardzo przeciętnym. Nie radzę sobie na Lwie, który teraz jest premką świetną, więc zarzuciłem nim grę, i w ogóle grę na tierach wyższych niż VII, więc na Husarzu najprawdopodobniej też bym nie pograł tak, by sprawiało mi to jakąkolwiek radość.

   I teraz jestem w kropce, bo czołg bardzo, ale to bardzo podoba mi się wizualnie. Gdybym go kupił, to najprawdopodobniej okazałby się bardzo drogą ozdobą garażu. A za tę cenę ponad 150PLN mogę wymienić w lapku na silniejszy procek i jego wentylator z radiatorem. I jeszcze zostanie na sześciopak przyzwoitego „bronka”.

   Kurdek, gdyby był na Husarza maraton, to bym „przynołlajfił”, i może jeszcze miesiąc konta premium kupił.
   A tak… Cóż. Zobaczy się. Jak wpadnie jakaś niespodziewana gotówka, to może kupię. Zwykłych miesięcznych dochodów raczej nie uszczuplę, żeby kupić ten pojazd. Choć – powtórzę – bardzo ale to bardzo mi się on podoba.

   • sztil4 pisze:

    A ja go kolego kupiłem i jestem bardzo zadowolony 7 bitew wszystkie w 100% wygrane średni dmg 1800 procent trafień 81 też jestem średnim graczem ale jak nim gram to wskakuje na wyższy poziom aby tylko pokazać innym że jestem niepokonany :-). Też chciałem go kupić później ale stwierdziłem że nie ma to najmniejszego sensu wole już się nim delektować niż obchodzić smakiem i pisać za 4 miesiące kiedy będzie 50tp w sprzedaży bo już chcę go mieć 🙂 Nie namawiam ale jest ok 🙂

    • Eberhard Mock pisze:

     Początkowo też miałem bardzo dobre wyniki. WR na poziomie 70%, duży odsetek trafień z penetracją, a co za tym idzie spory średni dmg. Ale jak wiesz jak jest… „nie bój, nie bój i tak Ci wyłączą”. Po 100 bitwach „wyłączyli” i WR na tym tenku uparcie dąży do 49%, które jest u mnie standardem dla premek tieru VIII. Myślę, że po następnych stu bitwach będzie się grało normalnie.
     Tak czy owak czołg jest fajny i nie żałuję zakupu. Załoga robi właśnie 3 perk, przyjemności z gry nie brakuje.

  • Anonim pisze:

   Ja póki co trzymam poziom 1450dmg średniego na 101 bitew i 1,23 fragów. Ja nie narzekam, załogi już przeszkolone i czekają na drzewko

 2. Koleś pisze:

  Bardzo ładna tapeta, ale nadal ma 218 penetracji na AP 😉

 3. Anonim pisze:

  ładny ;), fajnie by było w krajobrazie wiosennym jednak 😛

 4. sztil4 pisze:

  Hey mam pytanie odnośnie tego zestawu „Gamescom 2-18 – zestaw stylizacyjny” po zakupie camo jest widoczne na czołgu i podczas gry, lecz u kolegi na laptopie już tego camo nie ma widać (zauważyłem to gdy graliśmy razem w plutonie) tylko zwykły francuski zielony kolor. Czy ten zestawu widzę to tylko ja nikt więcej ???? to słabo 🙁 inne camo wyswietlało się u niego normalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.