World of Tanks na gamescomie 2018

Prosto z portalu WoT 😉


Zaczynamy! Po raz kolejny World of Tanks pojedzie do Niemiec na nową edycję największych targów gamingowych Europy: gamescom! Tak jak zawsze, będziemy mieli dla Was kilka niespodzianek. Obojętne, czy będziecie tam, czy nie, poczytajcie sobie o atrakcjach i promocjach, bo przygotowaliśmy coś dla każdego czołgisty.

Atrakcje gamescom

W tym roku powracamy do Kolonii z mnóstwem prezentów, odjechanym stanowiskiem (znajdziecie nas w Hali nr 8) i mnóstwem atrakcji! A teraz rzućmy na nie okiem!

 • Doświadczycie pełnych wrażeń gier na naszych stanowiskach gamingowych World of Tanks.
 • Czołgowa budka fotograficzna i prawdziwy silnik „Tygrysa”
 • Turnieje organizowane na miejscu; do wygrania są porządne nagrody, a nie drobne upominki
 • Specjalny quiz World of Tanks ze smaczkiem
 • Przedstawienia taneczno-muzyczne, w tym The Bombshell Belles, które powracają po ubiegłorocznej imprezie gamescom
 • Wyjątkowe przygody w rozszerzonej rzeczywistości
 • Ekskluzywny przegląd funkcjonalności World of Tanks z naszymi deweloperami

Chcecie się wprawić w imprezowy nastrój? Wystarczy, że obejrzyjcie poniższą galerię, a w niej uchwycone jedne z najlepszych chwil z ubiegłego roku!

Konkurs mediów społecznościowych

Obojętne, czy będziecie z nami na gamescom, czy będziecie obserwować imprezę w komforcie swojego mieszkania (rozkład streamów znajdziecie poniżej), zachęcamy Was do dzielenia się zdjęciami i opiniami na Twitterze czy Instagramie, używając hashtagu #worldoftanks. Jeśli dopisze Wam szczęście, możecie wygrać jedną z następujących nagród:

Zajrzyjcie na stronę konkursu, by przeczytać zasady i obejrzeć Wasze zgłoszenia!

A skoro mowa o mediach społecznościowych, pamiętajcie, że nasze wydarzenie na Facebooku będzie główną platformą do dyskusji o gamescomie i wszystkim, co tam się dzieje! Zapiszcie się teraz, by nie przegapić żadnego ogłoszenia!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

 1. Piotr pisze:

  Ja gram pare lat w Word of tanks jestem zadowolony z gry bo uwielbiam czołgi i mam nadzieję ze w przyszłości gra będzie owiele lepsza i ze będzie działała na minimalnych ustawieniach o raz będzie jeszcze jeden serwer bo czasami dwa są przeciazone

 2. Turpl pisze:

  Kod w dla NOWEGO konta na super czoug 2 poziomu. Kolejne drzewko ruskich czougof z polem silowym ze stalinium.

 3. rnb pisze:

  „do wygrania są porządne nagrody, a nie drobne upominki” czyli długopis, smycz, kod zaproszeniowy z jakimś gównianym tankiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.