Garaż okolicznościowy: dzień / noc

Wczoraj z okazji ósmych urodzin World of Tanks został dodany okolicznościowy garaż, w którym można zauważyć zmieniającą się porę dnia. W rzeczywistości są to dwa różne garaże.

Zmiana garażu następuje automatycznie, zgodnie z ustawionym czasem na komputerze – o godzinie 18:00 i 06:00. Wszystko powiązane jest z czasem lokalnym, więc jeżeli opatrzy Wam się garaż dzienny, to możecie go zmienić – wystarczy zmienić czas na komputerze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. Adrianzczolg pisze:

  Coś takiego funkcjonuje w symulatorach lotu np. Prepar3D i Xplane i do nich się dokupuje program który generuje realną pogodę.

 2. Ojtamojtam pisze:

  3 odznaka biegłości… full Gold?

  • Boniek pisze:

   Gram w niezłym klanie i odpowiedz brzmi:

   TAK! Do tego kampa do końca bitwy tak by wyjechać jako ostatni i z krzaka ubić 3-4 gości na ogryzku. Nie liczy się zwycięstwo tylko kampa i gold. Oczywiście kilka procent robi 3 Mark skillem ale to nie jest droga typowego gold gracza.

 3. Boniek pisze:

  Garaż jest paskudny, sztuczny, nudny, nawet student grafiki zrobiłby to ładniej. Nie wspominam o T-34 wszędzie bo łatwiej robić „copy and paste”.

 4. Bobcraft951 pisze:

  W zasadzie to grało by się super gdyby na danej mapie była godzina i pogoda taka jak w danym momencie w miejscu w realnym świecie odpowiadającym tej mapie. Mam na myśli, że np. jeśli koło Ryczywołu czy Kozienic byłaby 21:00 i by padało to na Mapie studzienki byłaby 21:00 i by padało. Oczywiście nigdy coś takiego się nie pojawi, ale myślę, że byłoby to wykonalne, gdyby jedna mapa miała np. 6 wariantów – 1szy to godzina 00:00 – 04:00, 2gi to godzina 04:00-08:00 I tak dalej + warunki pogodowe, np: deszcz, śnieg, czy po prostu słoneczko. Wydaje mi się że dane dałoby się pobierać na żywo z jakiegoś AccuWeather czy czegoś podobnego. Co o tym myślicie?

  • Bobkrafcik pisze:

   P. S. Uprzedzając komentarze, że nie wszystkie mapy są bazowane na rzeczywistych, możnaby przypisać taką mapę do podobnego miejsca w „realu”, np: Prowincję gdzieś we Włoszech.

 5. Gracz123 pisze:

  50TP 13 bitew – wygranych 30.77% sredni dmg 866. Czolg lux 1 bitwa na 9 tierze potem 11 bitew na samych x nic nie odbija…… a i nawet z golda nic nie przebija ta pena na x siada. Masakra…….50tp omg

  • Anonim pisze:

   Ogarnij. Wyniki nie zależą od czołgu tylko od gracza.

  • Pro pisze:

   Strzelaj do tych z czerwonymi znacznikami a nie do tych z zielonymi.

  • mieszalniapasz pisze:

   203 bitwy, 55% WR, średni dmg też niski bo 1076. Na topce może z 15-20 bitew. Da się tym grać tylko musisz go wyczuć gdzie możesz jechać i jak go ustawiać. Ten czołg zbytnio nie wybacza błędów.

   • Rokush pisze:

    199 bitew, 64% WR, średni dmg 2343 jakies 60-70% na IX lub X wystarczy wiedzieć gdzie i jak strzelać i nie ma problemu. Po 182 bitwach wpadła mi 3 odznaka biegłości. Wystarczy wiedzieć jakie są mocne strony czołgu i nie widzę problemu żeby grać nim oraz cała linią która będzie się opierać na tym samym

 6. FlamixKL pisze:

  Sztos… Bitwy nocne? Teoretycznie już są bo na Linii Mannerheima jest tak jakby (na oko) 21:00. xd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.