Wydarzenie: Bitwa na Łuku Kurskim – Dzień 37 z 50

Każdego dnia będzie dostępna jedna misja Kierunek północny i jedna Kierunek południowy. Powinniście ukończyć dowolną z nich:

 • Kierunek północny można ukończyć w dowolnym pojeździe poziomu IV lub wyższego;
 • Kierunek południowy można ukończyć w dowolnym historycznym pojeździe, który walczył w Bitwie na Łuku Kurskim.

10 sierpnia | Misje na dzisiaj
 • Kierunek północny: Bądź wśród 7 graczy w drużynie z największą liczbą PD 3 razy. Można ukończyć w dowolnym pojeździe IV i wyższych poziomów oprócz pojazdów historycznych;
 • Kierunek południowy: Bądź wśród 7 graczy w drużynie z największą liczbą PD 2 razy. Można ukończyć tylko w historycznych pojazdach, które walczyły w Bitwie na Łuku Kurskim.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

 1. szczecinianin pisze:

  No to fajnie 🙂 chętnie wezmę te 50k kredek 🙂

 2. Michał pisze:

  No to Koleżanki/Koledzy dzisiaj rewelacja,rozegrałem rano z 5 bitewek i ani razu nie załapałem się w siódemce.Fakt byłem trochę wczorajszy i nie za bardzo mi się grało.W ramach rozpaczy udałem się do „Żabki” i zakupiłem złoty pocisk dużego kalibru.Pewnie jutro też będę wczorajszy.

  PS.
  Nie nabijacie się ze mnie,każdy może mieć lepszy lub gorszy dzień, po prostu napisałem jak jest.Pozdrowienia dla wszystkich czołgistek i czołgistów.

  • Pomorzanin pisze:

   Paradoksalnie łatwiej zrobić top 5 czy top 7 w exp wtedy, gdy bitwa jest przegrana, a team poskłada się w kilka minut 🙂 oczywiście samo siedzenie w krzaku nie pomoże, trzeba kilka razy dmg zebrać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.