Wargaming świętuje 20 lat działaności!

Wargaming świętuje 20 lat działaności!
Aktywności na gamescomie i w poszczególnych grach, a w ten weekend nowy polski czołg TKS dla graczy w prezencie!

Ten rok jest wyjątkowy dla firmy Wargaming, gdyż świętujemy 20-lecie istnienia. Aby podziękować każdemu z 200 000 000 zarejestrowanych w naszych tytułach czołgistów, pilotów, kapitanów i dowódców przygotowaliśmy mnóstw aktywności w naszych grach i podczas zbliżających się targów gamescom w niemieckiej kolonii!

W ten weekend, przygotowaliśmy interesującą niespodziankę dla graczy World of Tanks na komputerach osobistych. Jest nią zupełnie nowy, polski czołg premium TKSz nkm 20A, który może być Wasz już dziś! Co zrobić by go otrzymać? Wystarczy wejść do gry między 10 a 12 sierpnia i rozegrać jedną bitwę czołgiem IV poziomu lub wyższego, a ta polska tankietka stanie się Waszą własnością! Atrakcje czekają również w innych tytułach, także uruchomcie World of Warplanes, World of Warships, World of Tanks Blitz, World of Warships Blitz, World of Tanks na konsolach oraz Total War Arena i przekonajcie się, co przygotowaliśmy!

Na targach gamescom będziemy obecni z ponad 1000m²+ powierzchni w sekcji konsumenckiej, gdzie cały czas będzie się działo – bogate programy sceniczne, muzyka, tańce, konkursy i wiele więcej! Na stoisku konsumenckim będzie można zagrać w najnowsze wersje World of Tanks i World of Warships na mocnych pecetach wspartych przez Steelseries, Intel NUC “Hades Canyon” i MSI.

W tym roku szukamy SUPER CZOŁGISTY! Każdego dnia, w specjalnej strefie będzie można zmierzyć się o tytuł najlepszego gracza godziny, dnia, itp. Najlepszy gracz będzie mógł wygrać aż 10 000 Euro dzięki naszemu partnerowi paysafecard. Na stoisku konsumenckim nie zabraknie również mnóstwa spotkań z twórcami poszczególnych tytułów, specjalnych układów tanecznych oraz konkursów, gdzie do zdobycia będzie mnóstwo nagród od nas i naszych partnerów (m.in. procesory Intel® Core™ i7-7700K)

20-lecie to czas do świętowania, ale również spojrzenia w przyszłość. Na targach będzie można zapoznać się z nowymi projektami ze świata Wargaming. W wirtualnej rzeczywistości World of Tanks VR pokierujemy czołgiem T-44-100 i zagramy bitwy od dwóch do czterech graczy jednocześnie lub 4 na 4! Albo za pośrednictwem World of Warships VR wejdziemy na pokład legendarnego Bismarka.

W rozszerzonej rzeczywistości World of Tanks AR zobaczymy powtórki z bitew w unikatowy sposób. Będą one prezentowane na stole przed odbiorcą, na nowym silniku gry Core, tak jakby czołgi, mapa i bitwa rozgrywały się obok nas, na naszych oczach.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. Nalogowygracz pisze:

  Jak 20 to Defender do Sklepu 😉 wcale nie jest op Tylko mi jego brakuje z 8 :p

 2. Tks pisze:

  Żeby otrzymać tks należy rozegrać bitwę do 12 czy 20 sierpnia? Dajcie znać bo panikuję na urlopie

 3. rgb pisze:

  Może warto by napisać „kolonii” z dużej litery, to chyba coś mi się wydaje nazwa miasta.
  Pozdrawiam

 4. Kotek pisze:

  Witam wie ktoś co dostaje się World of tanks Blitz?

 5. Mi pisze:

  gdzie defender ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.