Wydarzenie: Bitwa na Łuku Kurskim – Dzień 36 z 50

Każdego dnia będzie dostępna jedna misja Kierunek północny i jedna Kierunek południowy. Powinniście ukończyć dowolną z nich:

 • Kierunek północny można ukończyć w dowolnym pojeździe poziomu IV lub wyższego;
 • Kierunek południowy można ukończyć w dowolnym historycznym pojeździe, który walczył w Bitwie na Łuku Kurskim.

9 sierpnia | Misje na dzisiaj
 • Kierunek północny: Zadaj uszkodzenia czołgom ciężkim przeciwnika 5 razy w dowolnej liczbie bitew. Można ukończyć w dowolnym pojeździe IV i wyższych poziomów oprócz pojazdów historycznych;
 • Kierunek południowy: Zadaj uszkodzenia czołgom ciężkim przeciwnika 3 razy w dowolnej liczbie bitew. Można ukończyć tylko w historycznych pojazdach, które walczyły w Bitwie na Łuku Kurskim.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

19 komentarzy

 1. robertunio pisze:

  Ale WG se w członka leci – potrzebowałem aż czterech bitew historycznymi artami, bo tylko po dwa ciężkie czołgi na bitwę plus do tego członkowe mapy.

 2. szczecinianin pisze:

  Odpalam Lowe i lecimy bo zbieram na X którą mam zbadaną 🙂 Miłego grania panowie 🙂 Jak coś to zapraszam do klanu ACID_ 🙂

 3. gela pisze:

  już była taka misja, jak się zaświecił w drużynie przeciwnika jakis HT na minimapie zmieniał się się kierunek ataku, sporo osób chromoliło bazę, a artyleria waliła na ślepo w danym kierunku,
  w sumie to nawet zabawne

 4. Michał pisze:

  Koledzy nie miałem dziś dużo czasu.Też grałem art ,bo to najlepszy sposób.Nie przepadam za graniem art,ale przeciwników kasowałem równo,bez względu ,ciężki,średni czy lekki.Liczy się drużyna.

 5. WoTomiR pisze:

  Takie misje ja ta dzisiejsza powoduje wysyp art w randomach! zagrałem już 16 bitew i w każdej po 3 arty… Nie warto dzisiaj grać HT…

  • kakarotto pisze:

   Dokładnie, ostatnio jadę sobie HT i niedługo po starcie hit od arty, mówię sobie zdaża się. Jadę dalej i nagle pieprznęły mnie 3 arty dosłowanie jednocześnie , hp zostało na jeden strzał wroga, który z powodu ogłuszenia dopadł dosięgnął mnie już po chwili i bitwa z 0 dmg zaliczona.

 6. Vic pisze:

  Do tych misji używam Churchilla III lub PZ IV ze 105mm. Dzisiejsza banał. KV1-S dostał na start 3 gongi z he i misja zaliczona.
  Zazwyczaj wszystkie te misje robi się w trakcie 1 potyczki. Raz tylko użyłem Ferdka bo trzeba było chyba 3k dmg zadać a nie mogłem dłużej grać niż 15min. W ciągu 5min bitwy zadanie wykonane.
  T34s stoi od kilku dni w garażu po rozegraniu nim tylko 1 bitwy 😛

  • Michał pisze:

   T34S rozegrałem chyba 7
   bitewek.2 wygrane.Zadałem coś ok.700 uszkodzeń,pomyślałem nieźle,ale kolega z drużyny zadał 1400.Można ?Bitwa i tak przegrana.Może strzelał ze złotych pestek,ale jak na 5 tier to dobry wynik .

 7. Anonim pisze:

  Misja nietrudna, bo praktycznie wziąłem setup z wczoraj, czyli full HE. Do tego musiałem na Obj 140 wymienić siatkę na lornetkę, by móc coś sobie wykryć jak najdalej ode mnie. W sumie oddałem 5 strzałów, co przełożyło się na nieco ponad 200 obrażeń – chwała że spotkałem jakiegoś frajera w Type 4 Heavy. Niestety musiałem doprowadzić do zniszczenia pojazdu, bo jak na złość polosowało Stepy.

 8. ARQx pisze:

  I znowu po trzy arty w bitwach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.