Supertest: nowe Fiordy oraz prototyp nowej mapy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. trolski pisze:

  Szkoda że nie pomyślą, aby zbalansować linii manerheima, a szczególnie ułatwić dojazd na mordor z zachodu. Nie starcza tam TYPOWA prędkość dla czołgu ciężkiego, czyli 34km/h. Jeśli chcesz zjechać do tamtego dołu z tą prędkością, to masz ********** i musisz kampić bardziej z tyłu, gdzie nie możesz przebić przeciwników przez utratę penetracji przy dystansie.

 2. Adaś pisze:

  Skoro ma nowa mapa nazywać się Lillehammer, to mogliby wstawić gdzieś, nawet w tle jakąś skocznię narciarską

 3. nickname pisze:

  Taaa, Fiordy to najwyższy priorytet. Z tej nowej mapy cieszyłbym się najbardziej, gdyby weszła z równoczesnym wywaleniem Zatoki Rybackiej czy innego Erlenbergu. To co WG zrobiło przy przejściu do HD przechodzi ludzkie pojęcie.

 4. papapawian69 pisze:

  nareszcie coś robią z tą mapą bo w obecnej chwili jest nie grywalna

 5. Losowość na mapach pisze:

  a ja bym był za tym by każda mapa zmieniała się losowo, losowe rozmieszczenie krzaków, losowość ukształtowania terenu, losowa zabudowa i inne…

 6. AROXvonTUNDRA pisze:

  Czy tylko mnie uklad nowej mapy przypomina dawna (i calkiem fajna) mape Ukryta Wioska? Tylko ze tamta miala wiecej oslon dla medow i HT…

 7. Teravius pisze:

  Na Fiordach ta północna ścieżka dużo zmieni. W końcu coś tam się będzie dziać oprócz kampy. A reszta zmian to zobaczymy.

 8. DGN pisze:

  Symetryczne mapy to zło i wynik lenistwa oraz/lub oszczędności pojmowanej w kapitalistyczno-kreatywnej księgowości.
  Złooo!

  A Fiordy, nauczyłem się na obecnych grać z każdej strony, ale w sumie nie będę protestował przed zaproponowanymi zmianami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.