Droga na gamescom: Prezenty dla naszych subskrybentów

Prosto z portalu WoT 😉


Pierwszy tydzień sierpnia już za nami, a gamescom jest coraz bliżej! Nawet jeśli nie możecie się tam zjawić, to planujemy przygotować mnóstwo atrakcji, byście mogli wziąć udział w zabawie mimo tego. Do zdobycia będzie też wiele nagród (o czym opowiemy więcej już wkrótce)!

Jeśli nie chcecie przegapić akcji, upewnijcie się, że śledzicie nasze profile społecznościowe. Zgłoście się do losowania, by zdobyć szansę na wygraną jednego z 250 czołgów T2 Light Tank, bardzo szybkich i przyjemnych w grze czołgów lekkich premium II poziomu!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Tomas Forged pisze:

  Gdy zawita w garażu jako prezent od WG, to będzie sobie też czołżek siedział jako eksponat do podziwiania, jak wszystkie pozostałe premium-piździki II i część III tieru, a mam ich od groma i ciut ciut.
  Jak mawiał na forum Krwawa Rozprawa: „niskie tiery są dla prawdziwych myśliwych” z ADHD i percepcją naspidowanego gracza w CS’a 😀
  Ja jestem na takie prędkości rozgrywki za stary. 😛

 2. Anonim pisze:

  Czołg imho słaby. Pestki premium wystarczają, ale tylko na mało opancerzone pojazdy i dają ogólnie niewiele w stosunku do zwykłych pocisków. Jedynie co sprawia, że czasem fajnie się nim gra to jego mobilność jeśli jedziemy przed siebie. Jest na pewno ponadprzeciętna. I tyle z zalet. Reszta to same wady, zwłaszcza w porównaniu do OP M2 Light’a – ulubionego czołgu statpadderów i fail rerolli. Wbić Asa i zapomnieć jak resztę lolków.

 3. C/H pisze:

  nie działa wizyta na wot facebook, ten środkowy 🙂

 4. ja 1 pisze:

  szybki to on jest ale o przyjemności można zapomnieć, mam go od bardzo długiego czasu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.