Wersja 1.1 – „KanonenPanter_105”: zestaw stylizacyjny

Tym razem rzut oka na dedykowany dla KanonenJagdpanzer’a 105 zestaw stylizacyjny. Pojazd po raz pierwszy ukazał się na Superteście w sierpniu 2017 roku i jak dotąd WG od tamtego czasu nie podejmowało żadnych kroków, mających na celu wprowadzenie go do gry. Być może wkrótce dowiemy się czegoś więcej 😉

Podziękowania dla FastestClassic i kolegów z tracks-up.com za wyhaczenie tego motywu.

Pierwsze prototypy Kanonenjagdpanzer wyprodukowano w 1960 roku w firmach Hanomag i Henschel dla RFN. Produkcja seryjna trwała do 1967 roku. Wyprodukowano łącznie 770 pojazdów dla Bundeswehry i 80 dla Belgijskich Sił Zbrojnych. W 1983 roku pojazd został uznany za przestarzały. Według inżynierów, niektóre pojazdy można było wyposażyć w działa 105 mm, ale pojazdy zamieniono na pojazdy obserwacyjne artylerii lub transportery kierowanych rakiet przeciwpancernych. Kanonenjagdpanzer (znany również jako Jagdpanzer Kanone 90 mm) pozostał w służbie w oddziałach cywilnych do 1990 roku.

Ikona zestawu

Zdjęcia

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

(Kliknij, aby powiększyć.)

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

2 komentarze

  1. wot of gold pisze:

    ciekawe co wg wymyśli z tym KanonenJagdpanzerem na razie biedak jest słabo grywalny głównie winne jest maskowanie ale nie obraził bym się na działo 105 milimetrów z bardzo fajną penetracją 268

  2. Teravius pisze:

    No dobra, to teraz pytanie czy będzie to buff i taka pseudo reaktywacja KaJaPy co teraz jest w grze, czy dodadzą to jako nowy pojazd.
    Nie ukrywam, że miło by było gdyby obecna KaJaPa została tak podrasowana. Z drugiej strony, wystarczył by buff do RoFa i camo to tedek całkiem niezły by był.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.