Letnia wyprzedaż w WoWs – HOOD

 

Pancernik Hood ze zniżką 50%!
Hood to legenda brytyjskiej marynarki wojennej i historyczny rywal nie mniej słynnego niemieckiego pancernika Bismarck. W World of Warships potwór ten posiada imponującą wytrzymałość, wynoszącą 67 700 PW. Hood uzbrojony jest w osiem dział kal. 381 mm, które doskonale sobie radzą na średnich dystansach. Prędkość maksymalna, wynosząca 32 węzły, co jest niesamowitym wynikiem w przypadku pancernika, daje przewagę taktyczną oraz pozwala zarówno zbliżyć się do przeciwnika jak i od niego uciec.

 

Mocne strony:

  • Mając odpowiednie wsparcie ze strony swojej drużyny, Hood może zrobić użytek ze swojej dużej wytrzymałości oraz nisko umieszczonej cytadeli i poprowadzić atak flanką, aby zdusić atak nieprzyjaciela.
  • Skuteczne, rakietowe uzbrojenie przeciwlotnicze, skuteczne przeciwko blisko znajdującym się eskadrom lotniczym wroga. Na Hood jest ono dodatkowo wzmocnione sprzętem eksploatacyjnym „Obrona przeciwlotnicza”, który znacznie zwiększa skuteczność i siłę ognia uzbrojenia przeciwlotniczego.
  • Wysoka prędkość maksymalna, wynosząca 32 węzły, pozwala na sprawne skracanie dystansu do przeciwnika lub zmianę flanki.
  • Dodatkowe kredyty zdobywane w bitwie i 50% więcej PD dzięki kamuflażowi.

Jeśli posiadasz już ten okręt w swoim porcie, w ramach rekompensaty otrzymasz 4850 dublonów.

Parametry skuteczności Hood znajdziesz na Wiki.

 

Jeśli nie wiecie co myśleć o tym okrecie zapraszamy na film Radicala:

 

 

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.