Odkryjcie nowy sklep w grze

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. MamDośćTejGry pisze:

  To jest żart. Od paru miesięcy celownik serwerowy w grze wariuje, czat w grze pokazuje PUSTE wiadomości, sypie się ta gra z każdą łatką a WG jest zajęte… ulepszaniem sklepu który działał poprawnie… O ile rozumiem chęć „odświeżenia” wyglądu sklepu o tyle wepchanie tutaj ofert ze Sklepu Premium (obecnie są tylko na stronie) jest dla mnie jako gracza jednoznaczne. Każda nowa łatka oznacza kolejne nowe błędy które NIE ZOSTANĄ naprawione tylko olane. Co jakiś czas dochodzi tylko nowa premka za kasę, promocje na premki za kasę i to trochę takie dojenie uzależnionych graczy za pomocą wpół zdechłego trupa. Poziom randomów też pokazuje jacy gracze przychodzą i jacy zostają w wocie. Śmiech na sali.

 2. t pisze:

  hurra. tylko na to czekalem! k.wa czy oni sie z pisiorem na lby pozamieniali? nie ma wazniejszych rzeczy do zrobienia w tej grze? czy ktokolwiek z graczy o to prosil?

 3. Z0nk pisze:

  Mogliby chociaz oddzielic magazyn w grze od sklepu z premium itd..

  • kluseczek pisze:

   Po co? Masz kupić, choćby i przypadkiem! MUSISZ! Jak kogoś fantazja poniesie to pod przyciskiem „BITWA” można sklep premium wstawić albo najnowsze oferty podczas ładowania bitwy. Jakaś patologia z tej gry się zrobiła.

 4. FlamixKL pisze:

  Jak wchodze na serwer testowy to na moim koncie mam samouczek jak bym dopiero co założył konto… O co chodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.