Letnia wyprzedaż w WoWs – SCHARNHORST

Pancernik niemiecki Scharnhorst  ze zniżką 50%!

CENA: 70,43  zamiast 140,86 zł.

Scharnhorst to jeden z najsłynniejszych okrętów niemieckiej marynarki z końca lat 30. Z powodu baterii głównej kal. 283 mm często klasyfikowano go jako krążownik liniowy. W World of Warships charakteryzuje się doskonałą szybkostrzelnością i prędkością maksymalną nieosiągalną dla jakiegokolwiek innego pancernika. Pomimo tego, jego pancerz jest niemal tak samo dobry jak w przypadku pozostałych okrętów tego typu, co czyni go niezrównanym łowcą krążowników.

Mocne strony:

  • Dziewięć dział kal. 283 mm umieszczonych w trzech wieżach. Pomimo kalibru takiego samego co inne okręty tego typu, Scharnhorst jest bardziej szybkostrzelny (trzy strzały na minutę), a jego wieże obracają się szybciej (25 sekund).
  • Korzystne umiejscowienie cytadeli. Ponieważ znajduje się poniżej powierzchni wody, jest praktycznie niewrażliwa na trafieniu z małych i średnich odległości.
  • Prędkość maksymalna – 30 węzłów. Niemalże rekordowa, jak na pancernik.
  • Uzbrojenie torpedowe typowe dla większości niemieckich krążowników: trzy torpedy na stronę o zasięgu 6 km.
  • Dodatkowe kredyty zdobywane w bitwie i 50% więcej PD dzięki kamuflażowi.

Jeśli posiadasz już ten okręt w swoim porcie, w ramach rekompensaty otrzymasz 4750 dublonów.

Parametry skuteczności Scharnhorst znajdziesz na Wiki.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. RobDiver pisze:

    Witam – mam go ale rekompensaty nie widzę na koncie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.