Wydarzenie: Bitwa na Łuku Kurskim – Dzień 9 z 50

Każdego dnia będzie dostępna jedna misja Kierunek północny i jedna Kierunek południowy. Powinniście ukończyć dowolną z nich:

 • Kierunek północny można ukończyć w dowolnym pojeździe poziomu IV lub wyższego;
 • Kierunek południowy można ukończyć w dowolnym historycznym pojeździe, który walczył w Bitwie na Łuku Kurskim.

13 lipca | Misje na dzisiaj
 • Kierunek północny: Zadaj uszkodzenia czołgom średnim przeciwnika 5 razy w dowolnej liczbie bitew. Można ukończyć w dowolnym pojeździe IV i wyższych poziomów oprócz pojazdów historycznych;
 • Kierunek południowy: Zadaj uszkodzenia czołgom średnim przeciwnika 3 razy w dowolnej liczbie bitew. Można ukończyć tylko w historycznych pojazdach, które walczyły w Bitwie na Łuku Kurskim.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

27 komentarzy

 1. zomboid pisze:

  Mam pytanie z innej beczki, gram od jakiegoś czasu na nowym koncie, po jakichś 120-140 bitwach przy zrobieniu top dmg dostałem „super ofertę” od WG. Z poprzednich doświadczeń założyłem że to będzie jakiś badziew jak zniżka na zakupy od 30 euro czy jakaś inna pierdoła, ale okazał się że są to 3 paczki, dwie tańsze pominę albo najdroższa, za 35 zł była naprawde niezła. 30 dni premium, 3,5k złota, czołg t25 V poziomu i jakiejś 10x 100% expa. Też takie coś ktoś otrzymał? Te zestawy sa stałe czy losowo rozdawane różne czołgi? Biorąc pod uwagę że całość była obniżona z 135 zł na 35 zł, to chyba jeszcze z tak dobrą ofertą w wocie sie nie spotkałem.

 2. JanuszNosacz pisze:

  Kolejna kurła misja co jej się nie da rady zrobić. Kurła by łatfe dały a tak abu sześć trafić razy to ile to bitew

 3. Damianos111k pisze:

  Kurcze mam tylko O-NI i gw.pathere
  O-NI Objechany
  Gw pathera Nie trafie

 4. guex pisze:

  Ostanio była w zestawie z 30 dni premium i 5tyś golda za 30e

 5. Sebx pisze:

  Ja to robiłem is6 i zawsze walczyłem z ciężkimi czołgami i dlatego wpadło dopiero po 6 bitwie jak się zorientowałem że misja jest do zrobienia.

 6. ...gal anonim... pisze:

  Na dobrą sprawę tą misję można zaliczyć w pierwszych 2 minutach bitwy… Tylko trzeba pamiętać o jednej rzeczy: o MM… Tak jak bywało z MO, zadaj 2000dmg TDkom i 1 lub ani jednego po drugiej stronie.

 7. Teravius pisze:

  Wystarczy jedna bitwa w T-34 🙂

 8. Sebx pisze:

  Łatwe wpadło po 6 bitwie. Takie misję to rozumiem, a teraz do roboty ale jest piąteczek to damy radę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.