Sierpniowy Wierzchołek drzewa – czas głosować!

Lipiec już do nas zawitał, a wraz z nim kolejna oferta z serii Wierzchołek drzewa! Jak już pewnie wiecie, w tym miesiącu na pole bitwy wkroczy groźny Progetto M40 mod.65. Wykorzystajcie jak najlepiej tę okazję, bo zniżki i bonusy nie będą wiecznie dostępne!

Pojazd, który jest bohaterem tej edycji Wierzchołka drzewa, został wybrany przez Was poprzez głosowanie. Właśnie rozpoczynamy kolejne, macie zatem szansę na wybranie bohatera następnej oferty Wierzchołek drzewa, która rozpocznie się 1 sierpnia. Zalogujcie się na swoje konta, by zagłosować na ulubione czołgi spośród klas, które nie pojawiły się w ostatnich głosowaniach!

Ankieta zostanie zamknięta o godzinie 23:59 w sobotę, 12 lipca.

LINK DO ANKIETY

Wierzchołek drzewa – zasady:
 1. Czas trwania: Oferty specjalne Wierzchołek drzewa trwają przez cały miesiąc.
 2. Premie: Zniżki na pojazdy należące do wyróżnionej linii, zwiększony przyrost PD ich załóg oraz dwie misje specjalne, dostępne wyłącznie dla pojazdu X poziomu z linii występującej w ofercie.
 3. Głosowanie na pojazd: Na forum zostaną opublikowane specjalne ankiety. Możecie głosować na pojazd, który chcielibyście zobaczyć w następnej ofercie Wierzchołek drzewa.
 4. Możliwość głosowania: Każdy, kto posiada zarejestrowane konto, może zagłosować w ankiecie po zalogowaniu się na forum.
Dwie misje specjalne będą dostępne dla każdego, kto posiada w garażu pojazd X poziomu z linii wyróżnionej w ofercie. Misje te będą dostępne przez dwa miesiące od chwili rozpoczęcia oferty.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. Piotrek pisze:

  … no to chyba ja też mam wąsy 😛

 2. Adam pisze:

  Ja mam 3 odznaki biegłości i żeby były 4 to też pewnie bym miał a takich bolków z jedna czy dwiema to pożeram w pierwszych 3 min gry.

 3. Młody pisze:

  Mam już 2 oznaki biegłości na 113 więc mnie to ni ziębi ni grzeje.

 4. Anonim pisze:

  Serio dali arty jako szczyt drzewka?

  • stud3nt pisze:

   Zebrali do kupy maszyny, których wcześniej nikt nigdzie nie chciał. Ale też prywatnie jestem zdania, że satelitarne klikające srakusy powinny być wyłączone z wszelkich głosowań. A najlepiej i z gry w ogóle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.