Biuletyn deweloperów 0.7.7

Zapraszamy do odwiedzenia publicznego serwera testowego i zapoznania się z biuletynem aktualizacji 0.7.7!

Nadchodząca aktualizacja amerykańskiej serii będzie ukoronowana wydarzeniem CAŁA NAPRZÓD! Wybierz jedną z drużyn – Orły lub Rekiny, bierz udział w swoich ulubionych typach bitew, zdobywaj punkty i otrzymuj nagrody! To jeszcze nie wszystko; zaktualizowane operacje „Ocalenie lotniskowca Raptor” i „Narai” oraz nowy rodzaj codziennych kontenerów z węglem czekają na Ciebie.

WAŻNE! Aktualizacja wciąż jest w fazie testów, więc informacje zawarte w tym biuletynie mają charakter orientacyjny i odzwierciedlają stan rozwoju gry w czasie jego publikacji. Zmiany i nowe funkcje mogą zostać usunięte całkowicie, bądź wprowadzone w inny sposób, gdy aktualizacja będzie już dostępna. Zrzuty ekranu, wartości określonych charakterystyk i szczegóły mechanik w grze mogą się różnić po premierze aktualizacji.

GO NAVY!

Dowódco! Wybierz swoją drużynę i rozpocznij bitwę! W aktualizacji 0.7.7 wszyscy gracze będą mogli wziąć udział w starciu dwóch ekip – Rekinów i Orłów.


Dokonałeś już wyboru? Odświeżony Port w Nowym Jorku, ozdobiony kolorami Twojej drużyny, przywita Cię po włączeniu gry.

Sharks

Eagles

Gdy przyjrzysz się dokładniej, zobaczysz również specjalne zakładki:

  • wyniki postępów drużyny,
  • indywidualne osiągnięcia i nagrody,
  • zasady dotyczące wydarzenia,
  • tablicę wyników.

Każdy etap rywalizacji będzie trwał jeden dzień. Drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów, wygrywa etap. Wszyscy gracze, którzy wnieśli swój wkład w wyniki swojej ekipy, otrzymają specjalny kontener.

Zdobywanie punktów w rywalizacji to bułka z masłem – użyj okrętów co najmniej V poziomu w bitwach: kooperacyjnej, losowej, klanowej, lub w scenariuszu. Po osiągnięciu określonych kamieni milowych i zdobyciu punktów w bitwach otrzymasz kontener swojej drużyny. Szczegóły możesz przejrzeć w dziale wyników osobistych.

Nie musimy chyba mówić, że im więcej punktów zdobędziesz, tym większe szanse będziesz miał na zaistnienie na tablicy wyników. Spróbuj znaleźć się wśród 1000, 100 lub 10 najlepszych graczy w swojej drużynie, a nagrodzimy Cię dodatkowymi nagrodami. Nie daj się prześcignąć!

Jak zdobyć punkty?

W bitwach kooperacyjnych i losowych punkty zbiera się za niszczenie okrętów przeciwnika, wygrywanie bitew, zdobywanie osiągnięć bohaterskich i wykonywanie specjalnych misji bojowych. W operacjach punkty przyznawane są za każdą gwiazdkę otrzymywaną, gdy Twoja drużyna wygrywa. W bitwach klanowych musisz po prostu zwyciężyć.

Czym są specjalne misje bojowe?

Po rozpoczęciu bitwy losowej lub kooperacyjnej możesz otrzymać misję osobistą do ukończenia w ciągu bitwy. Jeśli Ci się powiedzie, zdobędziesz dodatkowe punkty. Misję można wykonać tylko w czasie obecnej bitwy – postępy nie są zachowywane ani przenoszone do kolejnych starć. Szansa na otrzymanie misji osobistej zależy od typu używanego przez Ciebie okrętu.

Aktualizacja Arsenału

W aktualizacji 0.7.7 Arsenał otrzyma małą aktualizację – tymczasowy dział CAŁA NAPRZÓD! – oraz dwa nowe okresowe zasoby — żetony Orłów i Rekinów.

W Arsenale możesz wymieniać żetony swojej drużyny na kontenery, odnowienie zapasów kamuflaży i sygnałów oraz inne przydatne przedmioty.

W trakcie testu publicznego sekcja „GO NAVY!” będzie zawierać wszystkie okręty X poziomu. Stocz kilka bitew dowolnego typu, by zdobyć wymaganą liczbę zasobów i wymienić je na ten okręt najwyższego poziomu, który lubisz najbardziej!

Pamiętaj jednak, ze wszystkie X poziomy dostępne będą w Arsenale tylko w trakcie testu publicznego! Na zwykłym serwerze wybór okrętów będzie inny.

Gdzie znaleźć nowe zasoby?

Możesz otrzymać nowe żetony, zwiększając lojalność względem swojej drużyny. Aby jej dowieść, musisz pozostać w drużynie do zakończenia dnia i odrzucać wszelkie oferty drużyny przeciwnej, która może próbować Cię przekonać do dołączenia do nich. Pamiętaj, że przyjmując ofertę, otrzymasz kontener drużyny, do której dołączyłeś. Możesz śledzić swoje postępy w zakładce wyników osobistych.

Czy potrzebujesz węgla w Arsenale?

Wybierz opcję „Więcej zasobów”, gdy otrzymasz codzienny kontener. Wewnątrz znajdziesz trochę węgla! Istnieje również szansa, że na 2 i 3 miejscu odszukasz wolne PD oraz sygnały.

Aktualizacja operacji

Zachęcamy do sprawdzenia zaktualizowanych operacji „Ocalenie lotniskowca Raptor” oraz „Narai” w publicznym teście 0.7.7.

W operacji „Ocalenie lotniskowca Raptor” zwiększono liczbę możliwych ścieżek lotniskowca do czterech. Flota przeciwnika jest bardziej zróżnicowana, a jej taktyka zależy od ścieżki obranej przez lotniskowiec.

„Narai” powróciła jako operacja tygodnia i została nieco ulepszona: zaktualizowano wschodnią część mapy – nie jest to już tylko dodatkowy sposób dostania się do bazy, ale również droga ucieczki wrogiego lotniskowca King. Twoja drużyna powinna poświęcić kilka okrętów, by mu przeszkodzić, bo zatopienie go zapewni dodatkową gwiazdkę! Zniszcz go, a otrzymasz dodatkową gwiazdkę, pod warunkiem, że Twoja drużyna zwycięży.

Interfejs użytkownika podczas bitew: informacje

W aktualizacji 0.7.7, w trosce o wygodę graczy, na minimapie będzie wyświetlony punkt, w który wycelowane są działa okrętu. Pozwoli to lepiej zrozumieć mechanikę strzelania i celowania.

Warto zauważyć, że wpłynie to na przeżywalność okrętów jedynie w nieznacznym stopniu, ponieważ korzystają one często z taktyki zakładającej wykorzystanie zasłon dymnych oraz lądu jako osłony. Salwa w kierunku przeciwnika bez zablokowania celu na jego okręcie jest mniej efektywna niż strzał z wykorzystaniem celownika, ponieważ bez blokowania celu, rozrzut pocisków znacznie wzrasta, mocno utrudniając trafienie.

Dołącz do testu publicznego aktualizacji 0.7.7 i bądź pierwszym, który sprawdzi zmiany, zgarnie nagrody i podzieli się z nami swoimi doświadczeniami!

Żródło: Portal WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.