Kotlet ze śledzia, czyli burger a la pomocnicza

Jako że sezon ogórkowy za pasem, WG postanowiło stworzyć grillowy konkursik, w którym można wygrać kufelek na ulubiony trunek. Osobiście bardzo lubię takie akcje promocyjne i gratuluję pomysłu. Jeśli chodzi o sam konkursik, to podrzucam Wam poniżej pełne info.


Ahoj, Kapitanowie! W końcu nadeszło lato, co oznacza jedno: czas wejść na pokład, uzbrojeni w odjechany fartuch, szpatułkę i Waszą najznamienitszą czapkę szefa kuchni!

Właśnie tak! Sezon grillowy w pełni, a wraz z nim to, co uwielbiamy: hamburgery, kiełbaski, karkówka i grillowane warzywa. W zespole World of Warships preferujemy jednak przywitać lato bardziej słoną dietą złożoną z owoców morza. Sprawdźcie nasz przepis na „Hamburgera” WoWS:


Nieważne, czy jesteście smakoszami owoców morza, czy też nie  ̶ rzućcie swoje ulubione składniki na ruszt i rozkoszujcie się swoimi najsmakowitszymi letnimi przepisami. Nie zapomnijcie jednak o zimnej szklance Waszego ulubionego trunku, by poradzić sobie z letnimi upałami!

Czy można lepiej wykorzystać słoneczną pogodę niż opalając się z ulubionym kuflem w ręku? Odwiedź sklep Wargaming teraz, a przez następne 48 godzin będziesz mógł nabyć nowiutki kufel z emblematem World of Warships za jedyne 48 zł!

Oferta wygasa: Sob. Cze. 30 06:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Sob. Cze. 30 06:00

DO SKLEPU WARGAMING!


Konkurs na burgerowy przepis!

Macie swój unikalny przepis na potrawę z grilla? Podzielcie się w poniższych komentarzachnajsmakowitszym przepisem na burgera inspirowanego World of Warships, a otrzymacie szansę na wygranie kufla z emblematem World of Warships!

Zwycięzcy zostaną wybrani przez zespół społeczności WoWS EU i ogłoszeni do 2 tygodni po zakończeniu konkursu. Zespół społeczności WoWS EU skontaktuje się ze zwycięzcami krótko po ogłoszeniu wyników.

LINK DO KONKURSU


Zasady konkursu

  • Konkurs trwa od 28 czerwca 00:01 do 1 lipca 23:59.
  • Aby otrzymać szansę na wygranie kufla World of Warships, uczestnicy mają za zadanie opublikować w sekcji komentarzy pod tym artykułem własne przepisy na burgera inspirowanego okrętem!
  • Możecie dodać dowolną ilość przepisów, lecz wygrać można tylko raz.
  • Przez udział w konkursie akceptujecie możliwą publikację i wykorzystanie swojej twórczości przez Wargaming.net.
  • Przez udział w konkursie zgadzacie się na niepublikowanie jakichkolwiek materiałów chronionych prawami autorskimi lub wcześniej opublikowanych w Internecie.
  • Przez udział w konkursie identyfikujecie się jako autor umieszczanego materiału.
  • Wszystkie przepisy muszą być odpowiednie dla odbiorców w każdym wieku – oznacza to zakaz zawierania treści obscenicznej, obraźliwej, rasistowskiej lub jakiejkolwiek innej treści, która jest przeciwko naszym zasadom i polityce.
  • Jedynie mieszkańcy następujących państw mają możliwość otrzymania nagród: Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.