Aktualizacja 0.7.6 – lekkie krążowniki

W poprzedniej wersji amerykańskie ciężkie krążowniki przeszły modernizację. Pensacola, New Orleans i Baltimore przeszły poziom niżej, a w ich szeregi dołączył nowy okręt – Buffalo. Cleveland wskoczył dwa poziomy wyżej i przeniósł się do gałęzi lekkich krążowników. Aktualizacja 0.7.6 wprowadzi cztery nowe okręty do gałęzi lekkich krążowników: Dallas (VI poziom), Helena (VII poziom), Seattle (IX poziom) i Worcester (X poziom).

Lekkie krążowniki to zwrotne okręty wsparcia cechujące się dobrym kamuflażem. Uzbrojone są w szybkostrzelne działa baterii głównej kal. 152 mm, zdolne do zadawania przyzwoitych uszkodzeń na minutę, są one głównym wsparciem dla reszty zespołu. Począwszy od VIII poziomu lekkie krążowniki mogą być wyposażone jednocześnie w Radar dozorowania, Sondę hydroakustyczną i Obronę przeciwlotniczą. Gra nimi wymaga jednak dużego skupienia od gracza, ponieważ ich pula PW jest niezbyt wysoka, a pancerz dość cienki. Ponadto, trzeba się przyzwyczaić do niecodziennej balistyki dział wpływającej na trajektorie pocisków, by skutecznie prowadzić ogień zza zasłony terenowej. Żeby dowiedzieć się więcej o nowych okrętach, przeczytaj nasz artykuł poświęcony lekkim krążownikom.

Źródło: Portal WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. Anonim pisze:

    Troche szkoda Cleavlanda bo to byla fajna 6 ktora zostala u mnie w porcie a jako 8 z tego co nim gralem to jest z serii przejdz i sprzedaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.