Wieści z SuperTestu – nowe wydarzenie GO NAVY

Spotkanie z grą GO NAVY!

Dość ciekawy news pojawił się wczoraj na blogu World of Warships Development Blog. Okazuje się, że producenci gry siedzą nad nowym wydarzeniem, znanym też z innych gier online. Polegać ono będzie na stworzeniu dwóch wirtualnych drużyn (w tym wypadku będą to zespoły Eagles i Sharks) do których gracz będzie mógł dołaczyć.

Każdego dnia uczestnicy mają szansę zdobyć nagrody za sukcesy zespołowe i indywidualne oraz za ukończenie specjalnych misji bojowych. Punkty mogą być zdobywane w bitwach losowych, kooperacyjnych i klanowych, a także w operacjach.

Do gry zostanie dodany specjalny ekran wydarzenia, w którym gracze będą mogli znaleźć ogólne statystyki etapu, a także zapoznać się z zasadami, wynikami osobistymi i tabelą zbiorczą. Wyniki zawodów będą rejestrowane każdego dnia. Gracze z każdej drużyny mogą otrzymać kontenery zgodnie z wynikami dnia.

Dla części graczy GO NAVY, na początku bitwy mogą pojawić się misje specjalne. Za ukończenie misji gracze otrzymają punkty indywidualne oraz drużynowe. Misje wypadają losowo. Postęp misji będzie widoczny podczas bitwy. Misje dostępne są tylko w danej bitwie i nie można ich będzie ukończyć w następnej.

 Należy pamiętać, że informacje zawarte w blogu są testowane i mogą różnić się od tego co zobaczymy w kliencie gry.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

2 komentarze

  1. Anonim pisze:

    Przecież chyba było podobne wydarzenie w tamtym roku Clash of Elements, Team Fire vs Team Water.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.