Nagrody za kampanię „Wyścig zbrojeń”

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

39 komentarzy

 1. Grzes napisał(a):

  Musisz wejść na mapę globalną i na środku ekranu masz wejście do licytacji, pozdrawiam jak nie znajdziesz to jutro Ci rozpiszę co i jak .

 2. Grzes napisał(a):

  Ta licytacja jest w ciemno czy widać ile kto daje bo dałem 6000 i nie wiem czy tyle czy więcej czy mniej bo reszty ludzi nie widać ?

 3. Marek Sobiecki napisał(a):

  Jak zalicytować na któryś z tych czołgów?

 4. quord napisał(a):

  błyskawice można dać na na 8 tiery?

 5. N1_topur napisał(a):

  Kiedy obligacje dostane?

 6. Maciej napisał(a):

  Szkoda że trzeba być w klanie żeby zdobywać takie czołgi, powinni zrobić kampanie dla pojedynczych graczy. Do klanu sobie mogę zaprosić znajomego słabego gracza i dostanie czołg, chyba że to nie tak działa, to wtedy zwracam honor

 7. HejHejLubieKlej napisał(a):

  Najlepsze jest to, że zdobyłem malowanie „błyskawica” i muszę do 18 czerwca wybrać do jakiej nacji on ma być przypasowany. Szkoda bo myślałem, że będzie on dodany do magazyny i sam w grze będę mógł wybrać na jaki czołg (niezależnie od nacji) go „włożę”. Mój plan był taki aby błyskawicę chomikować aż do polskiej „dychy”… A tu taki klops…

 8. Adhd napisał(a):

  Wszystkie czołgi z kompani posysają poza 907.

 9. Goodall napisał(a):

  Kiedy bedzie można licytowac te czołgi? Bo słyszałem że w tym roku coś takiego będzie.

 10. kacp3r napisał(a):

  WG ma rozdwojenie jaźni. Wg regulaminu odbiór czołgu jest do 29 czerwca a na stronie wyboru deadline jest do… 18 czerwca 😛

 11. Anonim napisał(a):

  To nie jest sprawiedliwe, że gracze którzy grają tylko randomy nie mają szansy na te tzw specjalne czołgi. Oczywiście już słyszę te komentarze posiadaczy wybrańców, że oho pomidory chciały by jeździć czołgami dla najlepszych, ale ja mam na myśli te czołgi w postaci nagrody za aktywność powiedzmy taki 907 za 100-120 tyś, bitew. Co prawda 907 to taki crap, ale VK to by był fajny cel do zdobycia, a tak, eeeeh.

  • lajt napisał(a):

   907 crap… o chłopie chyba rzeczywiście jesteś czerwony pomidor…

  • Wkurwiony napisał(a):

   Pewnie niech 907 dadza kazdemu pomidorowi jak tu kolega wyzej wspomnial po 100k bitew a za kampanie gdzie ludzie poswiecaja 2 tygodnie zeby dostac 30 dni premium i rezerwy a ktos pusci bota i po 100k dostanie czolg 10 tieru jestes chory jakie umiejetnosci taki garaz a to nie nazywa sie niesprawiedliwosc tylko typowy „BÓL DUPY”

 12. Erlowski napisał(a):

  A cyfrowe kamuflarze też jutro ? bo jak narazie ich nie mam i Ps. wybralem T95E6 😉

 13. sniper napisał(a):

  A obligacje kiedy dadzą ?

 14. Poskramiacz_Noobow napisał(a):

  Ktoś wie gdzie to dokładnie odebrać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.