Tryb futbolowy: Uzupełnij Swoją Kolekcję

Prosto z portalu WoT.


W okresie trwania tegorocznego trybu piłkarskiego przygotowaliśmy w grze specjalną kolekcję kart o tematyce piłkarskiej, które można zdobywać na różne sposoby. Podobnie jak karty piłkarskie i naklejki (i inne rzeczy do zbierania), które niegdyś stanowiły część naszych dziecinnych poszukiwań, były wymieniane i przehandlowywane na boiskach szkolnych – przygotowaliśmy na nich wizerunki Waszych ulubionych czołgów.

Zbierzcie swoją dziesiątkę i zdobądźcie fajne nagrody!

Nasz tryb rozpoczyna się 14 czerwiec do 06:30 i będzie trwał, póki ducha aż do 29 lipiec do 07:00!

Pewnie niektórzy z Was kojarzą, o co chodzi, ale na wszelki wypadek wszystko omówimy od początku. Zbierając karty, dostajecie „graczy”, którzy zostaną umieszczeni w Waszej własnej formacji taktycznej. Dla tych 10 graczy zostanie wyliczony ogólny ranking, który da Wam prawo do różnych poziomów nagród.

Karty piłkarskie i boisko

Ogółem w grze jest 30 różnych kart o różnych własnościach: 12 obrońców, 12 pomocników i 6 napastników. Będzie po 10 kart każdego poziomu: czołgi I poziomu będą warte 3 punkty, II poziomu – 6 punktów, III poziomu – 10 punktów. Gdy zbierzecie karty, zostaną one automatycznie umieszczone w odpowiednich miejscach. Skład każdej drużyny to cztery-cztery-dwa (4 obrońców, 4 pomocników i 2 napastników).

Poprawiając skład, Wasza drużyna może osiągnąć różne rankingi i związane z nimi nagrody:

 • Nagrody 1. poziomu: ranking 30
 • Level 2 Nagrody: Ranking 60
 • Level 3 Nagrody: ranking 100

Im lepsza staje się Wasza drużyna, tym oczywiście lepsze nagrody otrzymujecie.

 

 

Jak działa boisko

Umieszczanie kart w drużynie odbywa się sekwencyjnie. Oznacza to, że aby mieć w składzie kartę II poziomu, musicie już mieć taką kartę w wariancie I poziomu. To samo dotyczy III poziomu, który wymaga najpierw posiadania II poziomu.

Ale nie martwcie się: Wasza drużyna będzie automatycznie kompletowana z najlepszych kart, jakie posiadacie, co oznacza, że nie będziecie musieli kombinować z kartami i niszczyć taktykę progresji.

Jak zbierać karty

Wraz ze startem zabawy pojawią się dzienne i tygodniowe misje, za które będzie można otrzymać określoną liczbę kart do swojej kolekcji.

Nie można mieć duplikatów karty. Jeśli taki dostaniecie, otrzymacie w zamian 30.000 kredytów.

Jeśli szukacie sposobu na szybką rozbudowę swojej kolekcji lub karty na jakąś konkretną pozycję, w Sklepie premium znajdziecie zestaw pakietów, który z pewnością będzie pasował do Waszego zapotrzebowania.

Nagrody

Za grę w trybie i zbieranie kart zostaniecie odpowiednio nagrodzeni.

Ranking 30 Ranking 60
Ranking 100

 

 

Nagroda główna:

Za zebranie całej kolekcji otrzymacie wielką nagrodę: włoską ikonę Gianluigi „Gigi” Buffona w pełnej gotowości do przejęcia dowództwa z unikalną ścieżką głosową i atutami „Braterstwo broni” oraz „Szósty zmysł”!

A zatem przygotujcie tego lata swoje klasery na karty kolekcjonerskie, tylko pamiętajcie, żeby znaleźć trochę czasu i oderwać się od futbolu – wirtualnego i prawdziwego.


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. sebasto1 napisał(a):

  siema czy u was tez sa serwery niedostepne od rana??

 2. FlamixKL napisał(a):

  Ładny kamuflaż. Ciekawe ile zarobie na tym evencie… Gigi pójdzie do wlochów 🙂

 3. Ech napisał(a):

  „w sklepie premium znajdziecie….” i wszystko jasne. Futbolowa gwiazdka tylko loterii brak z Typem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.