Tryb futbolowy 2018. Szczegóły

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YT 😉 Przyjemnego oglądania!

Piłka nożna w World of Tanks! Nadeszło lato, a z nim – piłkarskie mistrzostwa. Pancerna piłka to czas zaciętych meczy, ryzykownych zagrań i epickich bramek! Drużyna składa się z trzech czołgów, każdy z nich odgrywa inną rolę na boisku. AMX 13 105 to napastnik. T-62A to pomocnik. E 100 to obrońca. Za zwycięskie mecze będziecie mogli zdobyć unikalne zestawy stylizacyjne, złoto, medale i inne nagrody. Zwyciężajcie, a do Waszych czołgistów dołączy prawdziwa legenda! Grajcie w pancerną piłkę razem z Gianluigim Buffonem i wygrajcie oryginalną koszulkę bądź piłkę z jego autografem! Powodzenia na boisku! Najlepsze bramki 2018 – w World of Tanks!


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. whisper1963 napisał(a):

  Super. Lubie eventy w czołgach, zawsze jakaś odskocznia… mimo że nadal gra się czołgami. Na ostatniej Linii Frontu naprawdę dało się dużo zarobić grając premkami i dodatkowo dopałkami. Pozdrawiam.

 2. Teravius napisał(a):

  Szkoda czasu na ten event. Tak fascynujący jak sama piłka nożna 🙂

 3. szczecinianin napisał(a):

  Zapowiada się bardzo ciekawy event….

 4. tutuś napisał(a):

  Wow a wiadomo ile tego złota można wygrać?

 5. Anonim napisał(a):

  14-go

 6. Pawel napisał(a):

  Kiedy startuje ten tryb?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.