Zostań bohaterem w World of Tanks: Mercenaries

Zostań bohaterem w World of Tanks: Mercenaries, dostępnym od 26 czerwca

Wargaming wprowadza swoją największą markę w kolejną fazę ewolucji na PlayStation 4 oraz Xbox.

World of Tanks, światowy fenomen, który przyciągnął do tej pory ponad 250 milionów graczy na różnych platformach – PC, konsolach i urządzeniach mobilnych – przejdzie radykalną zmianę na PlayStation 4 oraz Xbox. Gra przejdzie ewolucję i przekształci się w World of Tanks: Mercenaries dzięki największemu rozszerzeniu w dziejach tego tytułu.

Wraz z pojawieniem się aktualizacji 4.5 w dniu 26 czerwca, nadejdzie era najemników. World of Tank: Mercenaries wprowadzi graczy w nową, radykalnie zmienioną rzeczywistość, w której historia potoczyła się innym torem, a zasady nic nie znaczą. Niekończące się konflikty podzieliły świat. Rozpad globalnych mocarstw i idąca za nim destabilizacja zostawiły próżnie u szczytów władzy, dlatego żołnierze i cywile walczą teraz we własnym interesie. Każdy może stać się bohaterem w epoce najemników. World of Tanks: Mercenaries zaprasza graczy z całego świata, by dołączyli do walki o chwałę.

Do gry zostanie dodany nowy „naród” najemników oraz pełne drzewko technologiczne nigdy wcześniej nie pojawiających się pojazdów, co da graczom szansę pracować nad stworzeniem fascynującej armady niezwykle silnych czołgów, prowadzonych przez unikatowe załogi najemników. Pojazdy, dopasowane do nowych cech i potrzeb bohaterów, są złożone z części odzyskanych z czołgów różnych nacji i złożonych w coś zupełnie oryginalnego. Na starcie będzie dostępne pięć nowych pojazdów, a naród najemników może liczyć na rozwój w trakcie najbliższych tygodni i miesięcy.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Do alternatywnej rzeczywistości World of Tanks: Mercenaries wprowadzi graczy emocjonująca kampania fabularna PvE – The Heist. Ta pełna akcji przygoda, opowiadająca o szpiegostwie, napięciu z bronią nuklearną w tle, jak i podnoszących poziom adrenaliny potyczkach czołgów, traktuje o zbieraninie mechaników zakontraktowanych do przygotowania najazdu na tajną placówkę, wykonania planu i ucieczki. Ich misją jest kradzież radioaktywnych materiałów dla klienta, który ma ambicję uzbroić się w atomowy arsenał, ale losy załogi wkrótce potoczą się tak, że stanie się zdana na łaskę połączonych sił Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego. Gracze mogą podjąć wyzwanie doprowadzenia tej opowieści do finału samodzielnie (jak prawdziwy najemnik) lub zaprosić przyjaciela na pełną akcji kooperacyjną sesję multiplayer w sieci.

Obok nowej kampanii fabularnej, World of Tank: Mercenaries będzie miało szeroko zakrojony wpływ na kształt całej rozgrywki, wraz z dodaniem nowych map do bitew trybu wieloosobowego. Gracze mogą się spodziewać eksploracji i walki na licznych, ukochanych przez fanów mapach zniszczonych wojną i upływem czasu, z oryginalnymi pojazdami najemników dostępnymi do współpracy lub stawania w szranki z istniejącym już w grze arsenałem ponad 680 czołgów.

World of Tanks: Mercenaries to przyszłość World of Tanks na konsolach. Gracze mogą się spodziewać stałego dopływu nowej, elektryzującej zawartości wraz z cotygodniowymi aktualizacjami Mercenaries, które będą się pojawiały co wtorek od daty premiery.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. Lukas pisze:

  Kiedy mapa globalna zawita na konsole!?!?!?!?!

 2. whisper1963 pisze:

  Czy ja widzę Malucha ( Fiat 126 ) w 0:38 sekundzie ?

 3. Patras pisze:

  obiecuje że jak wejdą te czołgi do WoT PC to od razu przenoszę się na WT…

 4. czouk pisze:

  pomysl jest tak radykalny jakby wg przeczuwalo rozpad produkcji (a o ile wiem nic takiego na razie nie wystepuje) a szkoda bo pomysl jest ciekawy ale nie na te czasy. a moze wydac to jako osobny tytul?

 5. ajjs pisze:

  odnośnie serwera testowego doszły trzy nowe aktulizacje czy wiadomo co one zawierają ?

 6. Anonim pisze:

  Na co na paczam??

 7. warrior pisze:

  Patola, nie wiem kto może lecieć takie rzeczy…

 8. DGN pisze:

  „Naród” najemników???
  A po co tak kombinować? Trzeba było po prostu wprowadzić drzewko izraelskie…
  😀 😀 😀

 9. Anonim pisze:

  M4A3 z wieżą M26, M15/42 z wieżą Pz 38(t), R35 z wieżą T-26, Panther z wieżą od Pz IV, M24 z wieżą AMX 13, AMX 13 z wieżą M24 … to tak na szybko 😛
  Składaki nie są do końca niehistoryczne… byle by nie przesadzili 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.