Wieści z SuperTestu – nowe niszczyciele, nowa nacja

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

5 komentarzy

  1. barula pisze:

    Rev, podrzucę ale wątpię aby było to wzięte pod uwagę.

  2. Revanche25 pisze:

    Nie ma rozbicia ani radaru a szkoda skoro Kitakaze (czyli ulepszony Akizuki) miały pełnić typowo rolę niszczyciela plot a od 1944 r. montowano radar wykrywania nawodnego. Barula jako CC mógłbyś podsunąć WG propozycję by na IX tierze dla Kitakaze dodali zamiennie z Przyspieszenie ładowania torped Rozbicie plot a dla X tieru Harugumo zamiennie z Generatorem dymu Radar oraz zamiennie z Przyspieszenie ładowania torped Rozbicie plot – taki układ rekompensował by spory zasięg wykrywania okrętów.

  3. hm pisze:

    Wreszcie kontynuacja linii Akizuki. Ale jak patrzę na japońskiego DD X tieru z bazową wykrywalnością 7.9 km ??? To jakiś żart – reszta stawki, oprócz Chabarowska wykrywa go z zapasem 300-900m – to jest kosmiczna przepaść. A na co komu DD, który nie może wejść na capa, ma 6 torped z przeładowaniem prawie 3 min., a jak zacznie strzelać to i tak Chabarowsk go zamorduje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.