Wieści z SuperTestu – misje na XP kapitana Pensacoli

Po aktualizacja 0.7.5, gracze którzy mieli w swoich portach tier VI, czyli krążownik Cleveland, otrzymają w swoich portach krążownik tieru VI w starej linii (w tej samej konfiguracji co był Cleveland) i  krążownik Cleveland tieru VIII. Dowódca Clevelanda powinien być skopiowany do Pensacoli, jednakże gra tymi okrętami mocno się różni, a perki wybrane dla tych okrętów nie pasują do siebie tak aby zoptymalizować grę nimi, postanowiliśmy stworzyć misję specjalną dodającą nowego kapitana na Pensacole. Misja bojowa będzie dostępna od wydania aktualizacji do 29 czerwca. Będzie wymagała od graczy zakończenia jednej bitwy w jakimkolwiek trybie w nowej Pensacoli. Po spełnieniu wymagań, gracze otrzymają 190 000 punktów doświadczenia dla kapitana. Dzięki temu gracze mogą zmienić umiejętności dowódcy za darmo.

 

Źródło: World of Warships Development Blog

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

6 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Ta pepsicola bedzie miala 203 na VI?

 2. hm pisze:

  Błąd w tłumaczeniu macie: Misja będzie wymagała od graczy zakończenia jednej bitwy w JAKIMKOLWIEK trybie w nowej Pensacoli.

 3. DGN pisze:

  Aż chyba zaktualizuję WoWs i zagram tych kilka bitew.
  Dzięki za informację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.