Różowa Panthera wkracza do Blitz!

Deweloperzy World of Tanks Blitz chyba zbyt dosłownie wzięli sobie do serca powiedzenie „patrzeć przez różowe okulary”. Do mobilnej wersji WoT trafił właśnie… różowy kamuflaż! Od wczoraj do 24 maja możecie go zakupić za kredyty, zaś cena wynosi od 42 000 do 600 000 srebra – wszystko zależy od tieru, na jaki chcecie nałożyć kamuflaż.

Warto dodać, że po wprowadzeniu łaty 4.10 to specyficzne maskowanie będzie dostępne tylko za złoto, tak więc spieszcie się!

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

9 komentarzy

 1. alpha i omega pisze:

  No tak skoro do PC wprowadzili różowe camo a blitzy się z tego śmiały to tu też musieli wpakować problem w tym że w PC można to przynajmniej wyłączyć…. xd

 2. Dawid pisze:

  A wy narzekacie na KV-2 (R) Warhammer 40000 …

  Toż to brak słów co się dzieje w tej grze

 3. W01ny_Int3rn3t pisze:

  Hehe, „lolipard” nabierze nowego znaczenia

 4. Madzia_4X4_V8 pisze:

  A mi się podoba

 5. Maruś pisze:

  No to ja już wiem że najdalej za rok taka panter zawita do wot na pc. WH40K to zrobiło to i różowiutki czołg też się pojawi. A wytłumaczenie będzie jedno. Dla kobiet różowiutka Pantereczka i koniec.

  • Płaczek pisze:

   Póki da się to wyłączyć – póty nie robię problemów. To samo tyczy się fantastycznych pojazdów – póty nie ma w grze Edelweiss’ów i Nameless’ów.

 6. XD pisze:

  Boże jaka żenada

 7. Anonim pisze:

  Pantera 8,8 jeszcze groźniejsza. Jak nie zabiją cię śmiechem jej parametry, to zrobi to ten kamuflaż,

  • Płaczek pisze:

   Na grafice i tak jest Pantera 7 tieru (ew. stockowa ósemka z działem poprzednika). Zbyt charakterystyczne działo. Imho najlepsze na swoim tierze jeśli chodzi o medy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.