Supertest: mapa Berlin – aktualizacja

Tym razem przejazd przez zmienioną mapę Berlin.

Wczoraj rozpoczęliśmy drugą rundę supertestu mapy Berlin. Celem jest zmiana rozgrywki na bardziej elastyczną, jak również dopracowanie elementów mapy zgodnie z wynikami pierwszej rundy testów.

Optymalna miejscówka dla medów została przesunięta bliżej środka mapy. To oznacza, że medy będą w stanie skuteczniej pomóc sojusznikom uwikłanym w walkę w pobliżu tej lokacji. Zabudowa miejska jest obecnie bardziej zróżnicowana. Dopracowaliśmy rozgrywkę, dbając o balans pomiędzy ilością opcji taktycznych i przewidywanym rozwojem bitwy. Zmieniliśmy pozycję niektórych budynków – szybkie podświetlenie wrogiej bazy z obszaru bloków nie będzie już możliwe.

Otwarta część mapy zapewnia teraz więcej osłon. Jej generalny układ jest już widoczny: to mieszany rodzaj lokacji, gdzie każdy rodzaj pojazdów może się wykazać. Sprawdzimy, jak Berlin radzi sobie po tych zmianach i o ile bliżej jest momentu pojawienia się w grze. 
Śledźcie wieści i powodzenia w bitwach!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.