Czołgi z Warhammera 40,000 szturmują pole bitwy!

Tym razem notka z portalu WoT 😉


Uniwersum World of Tanks spotyka się z 41. tysiącleciem w wyjątkowej mieszance, dając Wam czołg KV-2 (R) Valhallan Ragnarok oraz BDR G1 B z mordiańskim zestawem stylizacyjnym. Nie jest to coś, co w normalnych okolicznościach dodalibyśmy do listy pojazdów w grze, ale cóż, tak to jest, kiedy można na bieżąco wymyślać zasady. Przede wszystkim ślemy duże podziękowania i ukłony świetnym ludziom z zespołu Games Workshop za współpracę i pomoc w stworzeniu dla naszej społeczności dodatkowych sposobów na czerpanie radości z walki pancernej.

A teraz pozwólcie, że szybko przedstawimy świat Warhammera 40,000 tym wszystkim, którzy go jeszcze nie znają. Warhammer 40,000 to jedna z najsłynniejszych gier bitewnych, w której żadne dwa starcia nie są takie same – zupełnie jak w World of Tanks. Wyjątkowa stylizacja graficzna świata Warhammera, zawierająca elementy fantasy i science fiction, tworzy cudownie mroczną atmosferę, która od lat przyciąga rzesze sympatyków, w tym wiele osób z naszego zespołu. Jako oddani fani uniwersum Warhammera 40,000 zawsze chcieliśmy stworzyć coś z nim związanego – coś, co będzie miało wyraźne odniesienia do tego znanego tytułu, ale równie dobrze wpasuje się w World of Tanks.

Nasze marzenie w końcu się ziściło! Z ogarniętego wojną świata Warhammera 40,000 wprost nasze znane i lubiane pola bitew już dzisiaj wprowadzamy dwa specjalne pojazdy, które dodadzą nowego smaku starciom pancernym.

KV-2 (R) Valhallan Ragnarok

Ponure ciemności napływają z odległej przyszłości, sunąc w ślad za czołgiem ciężkim premium KV-2 (R), udekorowanym kamuflażem w stylu Valhallan Rangarok. W świecie Warhammera 40,000 lodowi wojownicy z planety Valhalla są znani w całej galaktyce jako jedna z najwytrwalszych i najbardziej zdeterminowanych armii ludzkości. Teraz możecie nieść ich sztandar na straszliwym KV-2!

 

 Co specjalnego jest w KV-2 (R)?

 • Siła ognia: Haubica kalibru 152 mm z pociskami odłamkowo-burzącymi wyrządzi sporo szkody wszystkim czołgom, które staną jej na drodze, bez względu na ich poziom. Zapolujcie na grubego zwierza VIII poziomu lub bez trudu wyłączajcie z walki czołgi V poziomu!
 • Osłona: Choć pancerz KV-2 (R) nie jest specjalnie gruby, to idealnie nadaje się do taktyki drapania boków. Jest wystarczająco skuteczny, by radzić sobie pod ostrzałem, ale pamiętajcie o chronieniu przednich płyt.
 • Prędkość: Przyspieszenie może i nie jest zbyt powalające, ale KV-2 (R) na równym terenie i przy odrobinie czasu lub podczas jazdy z górki potrafi rozpędzić się do 40 km/h.

PODPOWIEDZI ZAWODOWCA:

 • Dobrze planujcie swoje strzały: Słaba celność oraz długi czas celowania i przeładowania oznaczają, że nie możecie sobie pozwolić na zmarnowany strzał. Strzelanie to tu, to tam po prostu nie wchodzi w grę.
 • Nie poruszajcie się sami: Po oddaniu strzału poszukajcie schronienia na jakieś 20 sekund – tyle potrwa przeładowanie działa. W tym momencie stajecie się wyjątkowo podatni na atak, a przeciwnik to wie. Wasze wsparcie powinno być na tym samym poziomie lub maksymalnie o poziom niżej.
 • Wykorzystajcie strach: KV-2 (R) często odstrasza swoim działem 152 mm czołgi, które mogłyby go zniszczyć.
 • Miejcie przy sobie zwiadowcę: Wasz zasięg widzenia na niewiele się zda, więc miejcie przy sobie sojuszniczy czołg lekki, jeżeli będziecie chcieli cokolwiek zobaczyć.

Mordiański zestaw stylizacyjny dla BDR G1 B

A jeśli czołg bojowy Astra Militarum to za mało, możecie spersonalizować swój BDR G1 B mordiańskim zestawem stylizacyjnym. Żołnierze świata-ula zwanego Mordian są ponurymi, ale jednocześnie jednymi z najbardziej zdyscyplinowanych wojowników uniwersum Warhammera 40,000. Uszczknijcie nieco z ich słusznie zdobytej chwały i ruszcie do bitwy w czołgu noszącym barwy tego regimentu.

 

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

7 komentarzy

 1. xD pisze:

  Więcej malowanego gówna.. GJ WG jak w parę lat z gry zawierającej w większości historyczne pojazdy oraz projekty zrobiliście gówno z oczoyebnymi malowaniami i wymysłami znalezionymi w „sikret” kiblu na rolce papieru toaletowego.

 2. QUQU pisze:

  Czekam teraz na Defendery w wersjach Teletubbies oraz na E-25 a la Pokemon-Go. Oraz oczywiscie na efekty reklam podprogowych wyswietlanych w garazu. Coming Soon ….

 3. Oszaleli pisze:

  Co za gówno!
  Po pierwsze i mniej ważne: skórka! tylko do bdra!! która kazdy sobie moze wyłączyć!!! za 40zl Lol. Gdyby chociaż to był czołg premium… Za 30zl bez zniżek sa czolgi prem do kupienia… Lepsze szkolenie, wiecej kasy…
  2. Kv-2 jako premium? Brawo. Zepsute działo które może ściągnąć czołgi z tego samego poziomu na raz. Teraz będzie można zarabiać nim kredyty. Mam nadzieję że ludzie się na to nie rzucą bo inaczej będzie ich sporo na randomach. Nie widzę walki w mieście czy w innych tunelowych mapach gdzie u przeciwnika sa 3 takie czołgi. Jeszcze skurczybyki dali braterstwo jako zerowy perk żeby bardziej zachęcić do wydania kasy.

 4. Anonim pisze:

  Ktoś wie kiedy będzie Centurion 5/1 Raac?

 5. Mich_ pisze:

  Pytanie za 100 punktów – da się to wyłączyć?

 6. Qrdupel pisze:

  O K…A!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.