Test nowego programu rekrutacyjnego?

Na minionej już Konferencji WG, deweloperzy zapowiedzieli niewielkie zmiany w systemie rekrutacyjnym, znanym w Polsce jako „Powiedz przyjaciołom”. System ten miał zmienić swoje zasady oraz nagrody, jakie dostanie gracz, który zaprosi do gry nowych uczestników. Wygląda na to, że być może ta nowość powoli wkracza na serwer NA, gdzie w potencjalnej wersji testowej jest dostępny dla portugalskojęzycznej społeczności.

Zasady wstępne zostają bez zmian – naszą wytyczną jest zaprosić jak największą liczbę nowych i aktywnych graczy. Im więcej ich będzie, tym lepsze nagrody otrzymamy. Te wpadną w nasze ręce, jeżeli rekruci wykonają 5 misji, które przygotował dla nich Wargaming. Są to bardzo proste zadania i polegają głównie na rozegraniu określonej liczby bitew, byciu w określonym TOP pod względem zdobytego PD czy wyjechaniu na pole walki pojazdem konkretnego tieru (wymusza to grindowanie czołgów). W zamian otrzymamy punkty doświadczenia, kredyty, złoto, dni Premium oraz możliwość wynajęcia czołgu Premium VIII poziomu na okres 15 dni każdy – są to T26E5 oraz T-54 first prototype.

Za każdego rekruta, który wykona 5 misji można otrzymać 32 500 punktów wolnego doświadczenia, 913 900 kredytów, 6 dni konta premium i 500 sztuk złota. Co jeśli będziemy mieli 10 rekrutów? Otrzymacie 325 000 punktów wolnego doświadczenia, 9 139 000 kredytów, 60 dni konta premium i 5 000 sztuk złota.

A co może przynieść Wam 30 albo 50 takich graczy..?

Po więcej informacji (niestety w języku portugalskim) zapraszamy tutaj oraz do filmiku poniżej.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

16 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Pewnie na serwerze Europejskim zamiast 500 golda dadzą automatyczną gaśnicę.

 2. Dolil pisze:

  A jak mam kogoś zrekrutować ?

 3. tobi pisze:

  comrade, ludzie przestajo grac w naszo gre. skarza sie ze zly balans, zle mapy, arta, zlota amunicja.. musimy cos zrobic! da comrade, wprowadziy nowy program zaproszeniowy..

 4. koleś pisze:

  Ad.3 Codziennie dostaje po 4 wiadomości spamy – na grindowanie pojazdów, albo zarabianie. Każdą wiadomość z innego fikcyjnego konta – jak widzę podsumowanie serwera za dany okres i ilość nowych kont to śmiać mi się chce.

 5. PanZodjak pisze:

  Tez jestem zdania ze jak mam cos znajomemu zaproponować to WOt będzie ostatnia żecza jaka bym mu zrobił. Ja gram Z nalogu innym odradzam ta gre.

 6. DGN pisze:

  Namawianie kogoś do grania w gry WG, a szczególnie w WoT, powinno być ścigane jak pierwsza „działka” gratis od dilera dragów 😀
  Oczywiście trochę żartuję, ale chciałem oddać jak potrafi być ta gra uzależniająca. Jak jest jednocześnie wciągająca, wiem po sobie, bo przez 30 lat grania w gierki komputerowe nie wydałem nawet 1/3 tyle kasy, co na WoT i WoWs – oszacowałem, że w ciągu 4 lat na WG wydałem około 4 tysiące zł plus 2,5 tysiąca na zmianę komputera, tylko i wyłącznie pod możliwość komfortowego, w sensie jakość grafiki i fps, grania w WoT i WoWs. Nie liczę kwoty wydanej na alkohol pity podczas posiedzeń przy grach WG. Na trzeźwo były dla mnie nie do przyjęcia. Tu pewnie wydałem drugie tyle.

  Tak więc przez cztery lata „przyjemność” obcowania z rozrywką robioną przez Wargaming kosztowała mnie lekką ręką 8 tysięcy PLNów, zszarpane nerwy, i nadwyrężona wątroba.

  Obecnie nowi mają łatwiejszy wstęp do tego nałogu. Mogą za drobne kupić wypasione konto z mnóstwem czołgów premium, wyekspionych pojazdów dzrewkowych, i wyszkolonych załóg.
  Bo zaczynanie od kompletnego zera, to NIEEEE. Próg wejścia jest za wysoki.

  • Kaja z Maja pisze:

   1. 8 tysiecy? cenę komputera tez wliczyłeś?
   Gram w wot od 2012 roku. kupiłem tylko e-25, Black Doga z których do dzisiaj jestem zadowolony…kupiłem jeszcze chyba ze 3 miesiące premki i max 5000 złota na kamuflaże i ściąganie modułów.

   2. Obecnie nie poleciłbym WoT żadnemu znajomemu.

   3. Jeżeli misje będą proste to wzrośnie liczba alt kont…WG to w sumie wisi bo dla nich liczą się statystyki serwerowe do złotego joysticka itp.

  • xD pisze:

   Dolicz jeszcze cenę samochodu którym jeździłeś po ten alkohol, no i prąd, dom bo gdzieś trzeba grać itd itp… takie pierdzielenie. Wymiana sprzętu to rzecz naturalna.. nikt nie będzie katował starego wrępa X czasu. Jak ktoś tak się rozlicza ze wszystkiego i żałuje pieniędzy to proszę bardzo – papier toaletowy można zastąpić szkłem – szkło można umyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.