Poza skalą! Najpopularniejsze okręty w kwietniu

Zastał nas maj, a nasza prezenterka Alena nie może się już doczekać, żeby podzielić się z Wami nową garścią statysyk związanych z grą. W nowym odcinku „Poza skalą!” opowie Wam, jakie okręty cieszyły się największą popularnością w kwietniu.

Francuskie pancerniki ujrzały światło dzienne w lutym. Czy udało im się utrzymać prowadzenie w kwietniu, po dwóch miesiącach?

Ź: WoWS EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

 1. zxc pisze:

  Dzizas ale to slowianskie dziewuszki sa gorace… Napatrzec sie nie idzie.

  • DGN pisze:

   A co? U Was „górali” z kurnika to same takie czorniawe i przy kości, nie? 😀 😀 😀

  • Anonim pisze:

   No tak bo polki to nie slowianki.

   • DGN pisze:

    Polki to oczywiście też Słowianki. Ale „górale z kurnika” nie bardzo rozróżniają…
    Zresztą. Same Polski też w dużej części wolą być ciapatkami, afroeuropejskami, itd. A nawet jak same nie mogą, to swoje macie udostępniają, żeby ich pomiot nie był już podejrzewany o bycie wstrętnym, dzikim, Słowianinem.
    Nawet w rodzinie mam taką jedną „mądrą” pełną gębą jewropejkę. „Zakochała” się w „beżu” i on ją tez na śmierć kochał. A tylko wsadził parę razy, i jak się ciapaty bękart z niego i białej urodził, to tak jej zasadził kopa w białą dupę, że głupia do tej pory odnaleźć się nie może.
    A taka wykształcona, i nowoczesna jest…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.