Czwartkowa aktualizacja WoWs – nadchodzą poprawki do łatki 0.7.4

 

Jeśli macie problem z zalogowaniem, to nie bójcie się. Właśnie nadeszła aktualizacja pacha 0.7.4. A w nim:

  • Naprawiliśmy usterkę powodującą znikanie okrętów tuż po ich wykryciu. Przykładowo: niszczyciel wychylający się zza wyspy, który po kilku sekundach znikał w dymie, był przedstawiany na minimapie jako przezroczysta czerwona ikona („wykryty przez sojusznika”) zamiast białej ikony oznaczającej ostatnią znaną pozycję okrętu.
  • Aby uniknąć przypadków, w których status AKF/Niekatywny był nieprawidłowo przyznawany graczom w bitwach IX i X poziomu, zmniejszyliśmy dwukrotnie minimalny dystans (w km w grze), który należ pokonać w bitwie.
  • Naprawiliśmy usterkę powodującą wyświetlanie ulepszonej umiejętności Jacka Dunkirka „Ekspert zasłony dymnej” w panelu umiejętności bez odpowiedniego oznaczenia.
  • Dodaliśmy do gry sześciu dowódców z ulepszonymi umiejętnościami: George Doe, Wasilij Znamieński, Bert Dunkirk, Charles-Henri Honoré, Helmut von Jutland, Albrecht von Jutland. Dwaj nowi dowódcy, Helmut i Albrecht von Jutland, nazywali się wcześniej Helmut i Albrecht Schiffmann.
  • Następujące okręty są dostępne do kupienia w kliencie gry:   VII Scharnhorst  VII Atlanta  IV Ishizuchi  VI Mutsu  V Okhotnikoraz   VI Dunkerque.
  • Usunęliśmy krążownik   IV Yūbari z japońskiego drzewa technologicznego.

POCZĄTEK PRAC NA SERWERZE Cz. Maj 10 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. Maj 10 06:00
KONIEC PRAC NA SERWERZE Cz. Maj 10 07:30 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. Maj 10 07:30

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.