Wersja 1.0.1 – znane problemy

Tym razem krótka lista błędów. Te problemy wpływają głównie na efekty wizualne:

 • Brak efektu dźwiękowego po trafieniu czołgu;
 • Mapa Kopalnie. Niektóre skały / kamienie mogą lewitować;
 • Linia frontu. Podczas gry w plutonie, po ponownym połączeniu z bitwą, rangi mogą być wyświetlane niepoprawnie;
 • Linia frontu. Rzadkie crashe gry;
 • Misje osobiste. Po poprawieniu wyniku misji wyświetlany jest przycisk „Werbuj członka załogi”, pomimo zwerbowania go w przeszłości;
 • Misje osobiste. Wyniki plutonu mogą być wyświetlane niepoprawnie w niektórych przypadkach;
 • Parametry techniczne czołgu mogą się zmniejszać po zamontowaniu dodatkowego wyposażenia;
 • Karuzela czołgów może nie być widoczna w garażu. Restart gry powinien rozwiązać ten problem.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

26 komentarzy

 1. adamos pisze:

  Trzeba dodać jeden MEGA bug. Pomimo oddania 100% strzału w podświetlonego przeciwnika z bliska, brak jakiegokolwiek efektu, nic typu „tym go nie pokonamy” itp, i to kilka razy z rzędu, jakby w ogóle strzału nie było. Znikający pocisk albo jakaś magiczna tarcza

 2. Mietek pisze:

  Mi tekstury czołgów do końca nie wczytuje i są niewyraźne.

 3. Maruś pisze:

  Ale o czasie przeładowania WG nic nie wspomina :/

 4. Jacek pisze:

  Dodatkowy błąd że usuwa ludziom konto premium mimo zakupu w dniu wydania pacza po paru godzinach konto staje się standardowe . U mnie konto premium kosztowało niby na 3 dni , a realnie 2 godziny 11,44 złotego . Nie wiedziałem że tak zdrożały i że są już na godziny . Zwykli złodzieje . Na forum coraz więcej ludzi zgłasza się z tym problemem

 5. PrOt3zA pisze:

  niedość że odgłosy trafienia się bugują to i jeszcze lewy shift mi nie działa (w innych grach działa!)

  • DGN pisze:

   Może masz skasowane przypisanie „Shifta” do danej funkcji.
   Sprawdź w: Ustawienia -> Sterowanie

   A tak w ogóle to przypisz sobie wchodzenie do trybu snajperskiego pod jeden z bocznych klawiszy myszki, tak żeby obsługiwać go kciukiem.
   Kilka chwil na przyzwyczajenie, a później już nie będziesz chciał inaczej.

 6. Cestin pisze:

  „Parametry techniczne czołgu mogą się zmniejszać po zamontowaniu dodatkowego wyposażenia”
  Teraz to już oficjalnie

  • DGN pisze:

   Jakieś dwa tygodnie temu sprawdzałem sobie czołgi w porównywarce wbudowanej w grę i trochę się zdziwiłem, że po założeniu niektórych elementów z wyposażenia dodatkowego parametry czołgu dopakowanego spadają względem tego samego czołgu bez dodanego elementu.
   Zignorowałem i stwierdziłem, że to błąd danych liczbowych w kliencie gry.
   A co jeśli to nie nie tylko błędy w wyświetlanych „cyferkach” a rzeczywiście parametry bojowe czołgu pogarszają się po założeniu czegoś, co teoretycznie powinno je podbić?

   Macie jakieś dokładniejsze info w tym temacie?

 7. walezgoldajakpopadnie pisze:

  Patryko4- tym goldem smieciu to strzel starej w czoło i ***** …ew kolegom patałachu ******..Tatus kupil dziecku czolg by stulił pysk to myslisz ze jestes kimś ?? Jesteś NIKIM !!!!!!

 8. psz pisze:

  znowu jakis szczyl co mysli ze jak ma lepsze staty to bedzie wszystko trafial

 9. takijedensobie pisze:

  A może by tak naprawić to że czerwony gracz stojąc bokiem czolgiem tego samego tieru nagle nie jest przebijalny strzelajac w to samo miejsce gdzie poprzednio majac mało PW…Ostatnio zdarza mi sie to często grajac z 20k i czerwone staty ….

  • Anonim pisze:

   Potwierdzam. Mam podobne obserwacje. Ale wg mnie w zależności od dnia dany gracz ma inny współczynnik RNG. Są dni że mimo dobrej gry (wn na koniec dnia niebieski a czasem nawet lekko fioletowy) wygrane na poziomie 40 % Po prostu losuje na słabsze drużyny z gorszym RNG i nic nie zrobisz. Taki balans gry żeby Ci słabsi gracze się za szybko nie zniechecali

   • Tankista pisze:

    Ech bo o to chodzi właśnie że obecnie RNG decyduje kto wygra bitwę, możesz się starać chować nie wystawiać na ostrzał ,celować w weakspoty ale i tak RNG ma wpływ tak 35-40% kto wygra (WG może sobie gadać inaczej ale gra staje się coraz bardziej losowa niestety)

    • Maniek pisze:

     Moim zdaniem RNG powinno zniknąć. Przypisać stałe uszkodzenia, penetrację i po problemie. Obecne średnie wartości i będzie OK. Dzisiaj dwa razy powinienem dobić czołg i ****! Losowanie poniżej średniej i graczom zostało HP na pierdnięcie komara.

     • Tankista pisze:

      No właśnie… i wreszcie wiedza o słabych punktach czołgów , kontowaniu miała by prawdziwe znaczenie, ech ale nie czerwoni i pomarańczowi będą pisać pay to win a od żółtych w górę noob protect (czy jakoś tak) a nikt nie powie nie mówi że najgorszą częścią tej gry jest to cholerne RNG

  • adamos pisze:

   Zdarza się to często, gdzie słabego gracza nie da rady przebić, gdzie strzał pewny. Słyszałem że jest coś takiego, wymyślone przez WG już dawno żeby słabych graczy nie zniechęcać a dawać im fory, nazywa się podobno Noob Protect, przynajmniej w slangu tak się mówi bo WG się przecież nie przyzna

 10. Qrdupel pisze:

  A co ze znikającym doświadczeniem na czołgach?

 11. baniak pisze:

  Kiedy będą modele kolizyjne Włochów bo dość często mi dingają…….

 12. Roophert pisze:

  A ciekawe co z niewidocznymi ścianami (typu niby pusta przestrzeń nad kamieniem, ale celownik nie podświetla przeciwnika a po strzele pocisk uderza w „coś”), których jest niemało po wprowadzeniu 1.0.

 13. Xyz pisze:

  Linia frontu jest juże gotowa ? Jeśli tak jak dołączyć do gry ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.