Wersja 1.0.1 – powiadomienia przy zadawaniu uszkodzeń

W tej aktualizacji dodano możliwość włączenia i wyłączenia powiadomień przy zadawaniu uszkodzeń. Swoją drogą z zapewnień deweloperów wynika, że tylko połowa graczy zagląda do Ustawień gry, a tam cokolwiek zmienia jeszcze mniej.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. Siema. Kto PL? pisze:

  Dodali „powiadomienia przy zadawaniu uszkodzeń” a zabrali dźwięki przy otrzymywaniu obrażeń. Zdarza się to samo, z czym był wielki problem w wersji 1.0. Prawie co runda oberwałem co najmniej 1 strzał bez powiadomienia dźwiękowego.

  • Problem z grą!~!!!! pisze:

   dokładnie jak kolega mówi, patch 1.01 nie naprawił błędu z dźwiękami po otrzymaniu obrażeń, nie raz brak dźwięku jest kilka razy z rzędu i gdy jest się w „trybie snajperskim” to czasem nie idzie się od razu zorientować jak zaczynają cię doić z hp, (gram bez żarówki)

 2. Bum pisze:

  Czy ktoś wie jak przywrócić dawny czas przeładowania, chodzi mi o to, żeby pokazywało dwa miejsca po przecinku, nie jedno:P np. 6,83 sekundy, a nie 6,8 s

 3. Erlowski pisze:

  Czy coś WG zrobiłi z % na biegłości? bo gram sobie dzikiem robie po 4-6k DMG i nadal mam tyle samo % nic sie nie zmienia

  Proszę o odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.