Wieści z Supertestu: Prototyp mapy do Wielkiej Bitwy

Prace nad nowymi mapami postępują i jesteśmy gotowi na podzielenie się informacjami na temat testów nowych map do Wielkiej Bitwy.

Dziś na Supertest trafiły dwa prototypy radzieckiej mapy letniej. Obie przywodzą na myśl atmosferę zażartych walk z nacierającą armią niemiecką. Testy pozwolą nam wybrać jeden z dwóch wariantów.

Oba prototypy należą do mieszanej kategorii map, łącząc otwarte przestrzenie i miejską zabudowę, tak żeby każdy rodzaj pojazdów miał szansę się wykazać. Mapy oferują mnóstwo miejsca do manerwu, snajpienia i walki na krótkim dystansie.

Pierwszy prototyp przypomina klasyczną mapę o mieszanym stylu rozgrywki, w której każdy może się pokazać od najlepszej strony i doprowadzić do zwycięstwa.

Drugi prototyp jest bardziej nowatorski, z uwagi na zastosowaną asymetrię: miejsca respawnu są umieszczony w taki sposób, że jedna z drużyn musi grać agresywnie, tymczasem dla drugiej lepszym wyjściem jest obrona i kontratak. Testy wykażą, która wersja map jest lepsza, dostarcza lepszej rozgrywki i którą warto dalej rozwijać.

Ź: forum World of Tanks

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

2 komentarze

  1. Anonim pisze:

    „Pierwszy prototyp przypomina klasyczną mapę o mieszanym stylu rozgrywki, w której każdy może się pokazać od najlepszej strony„ … tak tak… a w szczególności arty w liczbie 4-5 na drużynę.

  2. Tankier pisze:

    Dodać obydwie i niech gracze zadecydują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.