Zniżka na czołg Progetto M35 mod 46

Ostatnio często zadawanym pytaniem jest to, które dotyczy zniżki na czołg Progetto. Starszy Menedżer Społeczności, Ph3lan postanowił uraczyć graczy krótką, ale treściwą odpowiedzią. Zniżkę na czołg Progetto zdobytą w trakcie maratonu można będzie wykorzystać do maksymalnie trzech dni po zakończeniu wydarzenia.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

23 komentarze

 1. ciekawy pisze:

  Czy już ktoś wie jak ten czołg zarabia? W porównaniu np do skorpiona lub lorr?
  dzięki za info.

 2. zenek bez spodenek pisze:

  Dziekujemy za kontakt z Supportem Wargaming.

  Zniżka będzie ważna również do godziny 12 i ani minuty dłużej. Zalecam więc nie czekać do ostatniej chwili aby nie stracić szansy na zakup Progetto M35 mod. 46

  Zachecamy do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek watpliwosci badz pytan zwiazanych z gra. Chetnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  Zyczymy powodzenia w dalszej grze.

  Do zobaczenia na polu bitwy!;)

  Pozdrawiam
  a ja dostalem taka odpowiedz od wsparcia to ktora jest prawdziwa do kiedy bedzie ta znizka?

 3. Płaczek pisze:

  Tak swoją drogą ciekawi mnie co by się stało gdyby ktoś przed ostatnią bitwą rozpoczął proces kupna zestawu (ze zniżką 90%), następnie w ciągu 5 minut wbiłby brakujący XP, a potem kupił zestaw. Ciekawe co by to dało 😛

 4. Szczecinianin pisze:

  I tak go nie kupię chociaż mam polowe 7 etapu – brak kasy obecnie na takie wydatki …a po 2 to nie jest az taki dobry jak mi się wydawało …

  • Płaczek pisze:

   I dobrze, że ci się wydaje. Wczoraj go zdobyłem po paru wieczornych nołlajfienia. I wydaje mi się, że było warto, bo dzięki temu wybadałem 3 pojazdy i dostałem cenne dodatki jak moduły, konto premium i masa rezerw na hajs. Do tego fajna premka ósemka, bo potencjał ma ogromny. Wg prowadzonego dziennika zajęło mi to prawie 40 godzin (część wbita na dychach, część za XP). No i nie musiałem płacić za to ani grosza.

   • SpioN pisze:

    Czyli 6PLN/h. Brawo Ty. Kosząc trawniki zrobiłbyś go 2x szybciej. 😁

    • q pisze:

     koszac trawnik nie gra w ulubiona gre gosciu.. tak sie tego nie przelicza…

     • Płaczek pisze:

      Dokładnie. Nie rozumiem nawet jak można dopuścić do siebie taki głupi argument. Ale najwyraźniej sugestia WG na kimś zadziałała tak jak powinna. Same etapy tak sprytnie skonstruowali, że pod koniec kusi by wydać pieniądze, bo to tylko 46 lub 23 złotych co nijak się ma do pierwszych etapów. Jednak postanowiłem nie poddawać się i ukończyć „Wyzwanie”. A nie sięgnąć po coś co zawsze sięga się najłatwiej – po portfel.

      Gdyby obrócili piramidkę, czyli od 50k do 7k XPa dla wytrzymałościowej ścieżki to by mniej ludzi było skłonnych do płacenia, bo zadziałałby efekt „już niewiele mi brakuje”. Oczywiście nie hejtuje tu WG, bo oczywisty jest ich cel jako przedsiębiorca.

 5. BanA pisze:

  Czyli nic z tego wypłata nie przyszła na razie podzienkuje za tego czołga jakby było do 10 następnego miesiąca skusiłbym się a tak to nic wg nie dostanie chajsu hee

 6. Kisiel pisze:

  No i to jest odpowiedź 😉

 7. niepewny olo pisze:

  czyli zestawik, pało jedna z drugą

 8. 1234567890 pisze:

  Pierwszy 😃

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.