Armored Warfare Szkoła Czołgisty

1 maja 2018 godzina 16:00 zapraszamy wszystkich na specjalny stream na którym będziemy gawędzić o grze oraz odpowiadać na Wasze pytania związane z rozgrywką.

Pojawi się kilka mniej lub bardziej znanych postaci a być może opuścicie stream z jakimś ciekawym kodem? 😉

Poruszymy takie tematy jak:

 • klasy pojazdów
 • dowódcy
 • rodzaje amunicji
 • modyfikacje
 • tryby gry
 • wyzwania

Zapraszamy zarówno nowych jak i starszych graczy AW. Transmisja odbędzie się na platformie Twitch a spotykamy się na Discordzie:

Stream: https://www.twitch.tv/Spichris

Discord: https://discordapp.com/invite/9EqhpCp

 

7 komentarzy

 1. robertunio pisze:

  Jak to jest Szkola AW to niech powiedza w jakich godzinach grac w AW zeby bylo wiecej niz 30 ludzi w kolejce. 😉 Wlasnie gralem GLOBAL OPS, fajnie sie gralo nie powiem – 3 vs 3 jak turniej w WOT 😉 Wygralismy bo topowy Leo 2A6 w druzynie przeciwnej byl AFK 😉

 2. iBlackLagoon pisze:

  Tak to jest jak amator MYŚLI, że zna AW

 3. Rob. pisze:

  czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z graniem w AW na ruskim serwerze? czy traci sie progres z EU i trzeba zaczynać grind od początku czy tez postępy w grze będa zachowane? czy mozna w ruskim kliencie wybrac jezyk angielski. są jakieś inne minusy migracji, bo z pewnoscią ilośc graczy bylaby zaleta. z gory dziękuje za odpowiedzi.

  • Maciej pisze:

   To co jest na EU jest na EU, na RU tworzysz konto nowe, bo to że tak powiem 2 inne światy. Minusy? Dobijasz EU jak cała reszta która odeszła na RU. Taką właśnie filozofią umiera EU, bo wszyscy wolą na RU :/… Jakby tak nagle wszyscy wrócili z RU to serio było by z kim grać. Ale ludzie są już tacy z natury

 4. Hmm pisze:

  Nie wejdę na ten stream ze względu na Twój irytujący głos i mało śmieszną próbę sypania żartami jak z rękawa. IMO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.