Object 277 w obiektywie

Tym razem garść fotek Objecta 277.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. Sarmat_PL pisze:

  Mobilność gorsza niż w is7 po oporach bo takie same a ma gorszą moc na tone i mniejszą prędkość max. Więc mogę stwierdzić że to ala 113 a do wz nadal odstaję wz ma lepszą mobilność na to chwilę DPM , pancerz , depresję tylko 277 penna lepsza. Ale i tak zadowolony jestem bo ci którzy zrobili is7 mógł przejść na grywalnych czołg na twierdzy

 2. TylkoPrawda pisze:

  niezle gasienice

 3. Mrfoxx pisze:

  Rozumiem że model podbity do ultra hd 4k?

 4. jozek19 pisze:

  To taki T-10 po paru wizytach na siłowni. Jeżeli pojawi się z podobnymi statystykami, jakie już były tutaj prezentowane na Rykoszecie, to chętnie go zbadam.

 5. Sl pisze:

  To jest praktycznie to samo jak T-10, czyli teoretycznie coś tam odbije, ale nie można na to liczyć. Nie za bardzo lubię takie hybrydy, bo ani to med, ani ciężki. Nie wiem w jaki sposób miałby być lepszy od Ob. 430U.

  • ammorack pisze:

   zacznij grac pierwszym tierem, a od t10 sie odczep gold noobie

   • Sl pisze:

    A gdzie wyczytałeś geniuszu, że strzelam z golda? :> Aby przebić T-10 z przodu (jeśli masz lufę na wprost niego) wystarczy 220-240 penetracji. A teraz policz sobie na palcach, bo inaczej pewnie nie umiesz, ile czołgów w grze ma taką penetrację na zwykłej amunicji. Jak złapiesz ten czołg pod lekkim kątem od boku, to wchodzi nawet z 200 przebicia. Skąd mam te dane? No nie z głowy tylko stąd https://tanks.gg/tank/t-10/model Także proponuję trochę się douczyć zanim cokolwiek skomentujesz, bo wyzwiska świadczą tylko o Tobie. 🙂

  • Anonim pisze:

   A mi takie czołgi leżą.113,WZ 5A,T10,IS-7 to są ********* czołgi.

   • Sl pisze:

    Nie no IS-7, to zupełnie inna bajka. Uwielbiam nim grać i, o ile dobrze pamiętam, to była moja druga dycha. T-10 to dla mnie jednak papier, co nie znaczy, że jest słaby. To nowe czołgi są coraz mocniejsze niestety.

    • NiezlySzajs pisze:

     Porównując ten nowy czołg do meda 430U świadczy o topie.

     • Sl pisze:

      Podobna mobilność, podobny pancerz kadłuba, działo wyraźnie lepsze od innych ciężkich, więc bliżej mu do meda. Na pewno T-10 i ta X mają więcej wspólnego z medami (zwłaszcza 430U) niż z IS-7, IS-4 i Ob. 705A.

 6. The_Apeir0n pisze:

  śliczny

 7. Hebius pisze:

  Nie postarzą tego lakieru? Będzie taki ładny i błyszczący? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.