Wersja 1.0.1 – Odnowienie Prowincji

Odnowienie Prowincji

Włochy nacierają na wszystkich frontach! Tym razem chodzi o imponujący powrót jednej z naszych najczęściej omawianych map — Prowincji. Każdy miał wyrobioną opinię o tej niewielkiej lokalizacji, która wymagała bardzo dynamicznej i taktycznej walki. Mapa dostępna tylko dla poziomów I–III miała być optymalnym poligonem dla nowych graczy. Zamiast tego zmieniła się w magnes dla graczy o dużych umiejętnościach, którzy szukali łatwych celów.

W końcu usunęliśmy tę mapę z puli, ale teraz, po długim procesie wprowadzania poprawek, Prowincja jest gotowa do nowych bojów.

Urosła z niewielkiego rozmiaru 600 x 600 metrów do rozmiaru 850 x 850 metrów i dzięki tej zmianie mogą na niej grać pojazdy aż do X poziomu. Poprawiony projekt sprzyja szybszym starciom. Trzymanie się własnego zbocza nie zapewni już zwycięstwa—będziecie musieli zaatakować zbocze przeciwnika. Jeśli Wy nie będziecie napierać naprzód, zrobi to przeciwnik, a wtedy z pewnością znajdziecie się w tarapatach. Przeprowadzenie skutecznego ataku będzie nie lada wyzwaniem, ale jeśli uda się Wam zająć kluczowe pozycje, będziecie w stanie przełamać pozycje obronne przeciwnika.

Staraliśmy się zachować charakter tego środowiska jako miejsca, w którym ważne jest wykrywanie i walka na odległość. Oprócz tego Prowincja zyskała na dynamice i różnorodności możliwych ruchów i zagrań taktycznych.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Naszym zamiarem było naprawienie niedociągnięć w projekcie Prowincji, a jednoczesne podkreślenie jej mocnych stron. Prosimy Was o dalsze nadsyłanie opinii, bo pomogą nam one jeszcze lepiej dopasować tę mapę. Dołączcie więc do walki i powiedzcie nam, co myślicie!

Więcej informacji dostępnych również pod tym linkiem.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.