Kodziki na Humblu do WoWsa

Na stronie www.humblebundle.com pojawiła się możliwość odebrania kodu na ekskluzywną flagę dla istniejących kont. Prócz tego dla nowych kont 3 dni premium (aktywnych także w WoT) i 250 dublonów. Wystarczy, że wejdziecie na stronę, nastepnie klikniecie paczkę z grami strategicznymi. na samym dole znajdzie się taki oto obrazek.

W niego wklepujecie swój email i tyle. Odbieracie wiadomość, wybieracie link, następnie już tylko wybieracie istniejące konto Wargaming.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

15 komentarzy

 1. AmetystDrago pisze:

  https://imgur.com/a/VY1ol tu macie dowód. Jest za free

 2. Anonim pisze:

  Nic nie trzeba płacić. Wystarczy kliknąć w link poniżej komunikatu o tym $1 gdzie jest claim your flag. Sprawdziłem działa dostałem tylko flagę bezużyteczną ale ładną z robocikiem.

 3. Pan Literka pisze:

  Oops! This bundle requires a purchase price of at least $1.00 to receive content.
  If you would like content from this bundle, you can click on the link above that says „Like what we’re doing? Click here to increase your order amount” to make your total purchase price $1.00 or greater. Słowem: Jak zaplacisz, masz za darmo 😁

 4. Teravius pisze:

  Zeby dostac key trzeba zaplacic conajmniej dolara za pakiet. Tak ze za free to nie jest. Szkoda.

 5. acho pisze:

  ale tylko kontem premium jeśli chodzi ci o te 3 dni to i na czołgach będziesz miał.

 6. Deva pisze:

  statki sa połączone z czołgami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.