Wersja 1.0.1 – test publiczny

Krótka informacja: według rosyjskich blogerów, test publiczny aktualizacji 1.0.1 ma wystartować 12 kwietnia, prawdopodobnie w godzinach wieczornych. Jeśli coś pójdzie nie tak i pojawią się problemy techniczne – to w piątek, 13-tego.

W aktualizacji spodziewać się można nowych czołgów włoskich. Pojazdy poziomów 8-10 zostaną wyposażone w nowy system doładowywania pocisków. Nie wiadomo jednak czy zostaną dodane jakieś nowe mapy w wersji HD (Prowincja?).

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

28 komentarzy

 1. ale ale aleksandra pisze:

  wieczorem to znaczy kiedy? okolo ktorej godziny?

 2. qiyi pisze:

  Jak znaleźć moda na stabilizację działa na bezwieżowych TDkach? Chodzi o to, by w trybie snajperskim podczas jazdy i obrotu podwoziem, działo nie obracało się wraz z podwoziem, lecz by celownik zostawał w miejscu (jak w normalnych czolgach).

  I nie chodzi mi o klawisz x, czy przytrzymanie PPM, jak niektorzy co nie umieja czytac ze zrozumieniem mi juz odpowiadali…

 3. Truth is God pisze:

  Meczet pufnął?

 4. Kamyk pisze:

  Mam pytanie. Co ma screen z wysadzającym się meczetem do newsa a propos wersji 1.0.1? Czyżby staf admin był przeciwko islamizacji europy Kappa ? To już trzeba było dać screen odświeżonej mapy Prowincja HD 🙂

 5. Anonim pisze:

  Następny gangsterek w necie Szczecinianin haha

 6. Vandal pisze:

  tak szybko ze spagetti jeszcze nie zezarłem szwedzkiego stołu

 7. Kori pisze:

  To jest 1.0.1 gamoniu

  • Szczecinianin pisze:

   Ty słuchaj ..nie wiesz kim jestem wiec nie wyzywaj bo moze się to zle skonczyć …Po 2 wiem ze jest to kolejna aktualizacja tylko zastanawiam sie po co i co chca wprowadzić …

   • PogromcaAtlantyczyków pisze:

    Uuu… Uważaj Kori bo gangsterzy ze Szczecina Cię dorwą za zadzieranie z jednym z nich 😀
    A na serio to wystarczy przeczytać posta, wszystko w nim wyjaśnione. Kolejna odsłona testu a w nim między innymi: Włoskie czołgi, nowe/ przerobione mapy, nowy system magazynków.

 8. Szczecinianin pisze:

  Przecież 3 tyg temu wskoczyło 1.0…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.