Scourge Kirovets-1 w World of Tanks na konsolach

Nowy czołg trafi do konsolowego sklepu premium. Jest nim Scourge Kirovets-1 😉

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

 1. PC-MasterRace pisze:

  Czemu zrobili czołg tylko dla tych Konsolowych Plebów?

 2. GRACZTEJ GRY WOT CONSOLE pisze:

  co dostało sie z wygranej finałowej czwórki bo ja z tatą wybraliśmy drużynę USA i WCHODZĘ dziś do gry a tu prosze wchodze w zakładkę Sklep i patrze o gwiazdka świeci czyli coś dodali i wchodzę w dodatki czy cus w tym stylu a tam Skrzynia:Finałowa IV noi otwieram sobie ale co mi się ukazuje jedno miejsce w garażu i patrze cooooo??/ klikam drugi raz patrze to samo dostałem i tak klikałem przez pare minut aż nagle zrobiło mi się 64 miejsca w garażu i czy to była na groda jeden garaż? tylko że to sie zbugowało umnie noi patrze świetnie syf ,,, wchodzę na taty konto sprawdzić czy naprawde to tylko ja tak dostałem syf czy on też a ukazuje mi się takie coś że niema tej skrzyni tak jabym wyczerpał limit 🙁 a chyba USA WYGRAŁO. sorka za orto ale proszę o odp ;___

  • PaPaPawian nabijam wn8 na drógich tierach :) nazywajcie mnie pro pisze:

   Na pc-ta dostawało się kod na 500 golda i chyba 3 dni premium, do wpisania przed 1.0, po wprowadzeniu 1.0 miało dodać na konto, a lukam i hoja (nie dosłownie) dostałem. Ktoś coś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.