World of Tanks wchodzi dziś w nowa erę!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

20 komentarzy

 1. Tankista_PL napisał(a):

  Witajcie czołgiści

  Od wprowadzenia aktualizacji 1.0 posiadam liczne problemy z grą….

  Mianowicie:
  1. podczas wgrywania do bitwy na (6bitew) wywaliło mi grę do pulpitu z 2 razy.
  2. ustawienia grafiki o zbliżonych parametrach jak w wersji gry przed aktualizacja wcześniej (60-70 fps), po aktualizacji (40-50 fps).
  3. podczas rozgrywki okno które wyskakuje automatycznie „Konfiguracja grafiki – u dołu ekranu” zawiesiło mi się z 3 razy i nie chciało „zniknąć” mimo zaakceptowania ustawień.

  Czy posiadacie również takie problemy ?

 2. Babcia napisał(a):

  Ile by nie pisać w artykule i zachwycać się nad technologiami itp. to kupa nadal pozostanie kupą nawet jak zapakuje się ją w złotą folię 🙁
  Zepsuli mapy moim zdaniem, pozmieniali detale typu krzaki górki. Nowa grafika nie jest wcale nadzwyczajna tylko w wieju miejscach niedorobiona więc jak zwykle dużo gadania a mało treści. Jakość kiepska.

 3. jkl napisał(a):

  Jaka nowa era? Każdy jeden mecz kv 1 gram przeciw tier 7.Każdy jeden mecz is 3 gram przeciw tier 10. S…ony MM to ma być ta nowa era?

 4. marco2217 napisał(a):

  Ci którzy narzekają na WG bo im się bitwy nie wczytuj itp.: Może macie na prawdę słabe komputery plus nie dziwcie się, plus każda gra musi się rozwijać i na to nie ma rady: W takim wypadku trzeba się dostosować i nic więcej.

 5. Kosa napisał(a):

  kolejna spieprzona aktualizacja, co kolejny patch to coraz gorzej. mapy całkowicie pozmieniane, nic nie widać, bo zawalone bzdetami i roślinami rodem z dżungli.

  ta gra leci na dno i już nic jej nie pomoże

 6. Strażnik Teksasu napisał(a):

  Grafika fajna to trzeba przyznać, ale nic pozatym się nie zmieniło, małpy w teamie i grać się odechciewa niezależnie czy grafika jest fororealistyczna czy jak z minecrafta

 7. Anonim napisał(a):

  Nowy etap w grze, bo bitwy się nie włączają, czarny ekran. Brawo WG

 8. HaDezzz napisał(a):

  mnie za każdym razem jak próbuje dołączyć do gry to wywala mi wota :/

 9. Gracz napisał(a):

  Papa wot powinno być:/

 10. Gracz napisał(a):

  A ja mam czarny ekran jak wlaczam grę, papa Witam:/

 11. Papaj napisał(a):

  Ja nie wiem dlaczego nie widzę krawędzi map, nie mam tej czerwonej linii. A tak poza tym, większość map mocno zmieniona, miejscówki stracone. Poza tym wydaje mi się, że niektóre efekty można było zrobić lepiej, np niszczone stogi siana etc. Żywcem wzięte z poprzedniego silnika.

 12. Majo napisał(a):

  No tym razem chyba im pykło, miałem 40 fps, a teraz na wyższych ustawieniach niż wcześniej mam 60-100 fps. Póki co tylko 10 bitew ale gra się jakoś przyjemniej ( może brak botów i cheaterów w tym momencie )

 13. wot napisał(a):

  W ostatnich dniach ściągałem aktualizacje na dwa etapy. Raz coś było ok. 5 GB druga . 2- 3 GB. Teraz to mi rozpakowało. Myślałem że to już ok i można grać. A czemu mi znowu ściąga 7GB ?

 14. Auto napisał(a):

  Kto już tęskni za starą wersją ? 🙂

  • Bin4r napisał(a):

   Nie powiem, bo ciężko jest się odnaleźć w nowej 😛

   • Auto napisał(a):

    No nie? zupełnie inna gra 😉
    Tylko patrzeć jak fioletom staty w dół polecą 😀

    • zxc napisał(a):

     Dobrym graczem nigdy nie byłem, ale ostatnimi czasy zaskoczyło coś pod kopułą i w miarę mi szło. A do dzisiaj, gdy odpaliłem grę, zagrałem parę bitew… i alt f4. Tak jak mnie tłukli niemiłosiernie z każdej strony toto masakra. W jednej bitwie na 10 rozegranych zwróciłem tylko swoje hp. Zauważyłem, że arta zwłaszcza mi kuku spore robiła. Mapy niby stare, ale w moim odczuci są całkiem nowe. Znane miejscówki albo znacząco zmienione, albo ich w cale nie ma. Z jednej strony się wkurzyłem, ale z drugiej toto całkiem nieźle, bo tak jak by nową grę dostałem. Graficznie dla mnie bomba. Fakt, że należę do graczy dla których oprawa wizualna nie jest wyznacznikiem jakości gry, więc może nie podchodzę do tego bardzo krytycznie. Muzyka super. Szkoda tylko, że dzieciak mi spał i nie mogłem odpalić wota na głośnikach bo wystrzały, wybuchy, etc. zapowiadają się całkiem nieźle. Jak ktoś ma możliwości to polecam grę przerzucić na ssd. Mi znacząco skróciło się ładowanie map. Słowem podsumowania dla mnie łatka jak najbardziej na plus. Aczkolwiek znajdą się pewnie malkontenci, którzy i tak będą narzekać i płakać jakie to WG złe i jak to popsuło DARMOWĄ grę.

 15. Teravius napisał(a):

  Muszę przyznać, że na prawdę wygląda świetnie i aż chce się grać!

  Z problemów zauważyłem, że ALT-TAB nie wpływa zbyt korzystnie na wydajność w trakcie ładowania i w bitwie. Bez duszenia wszystko gładko idzie jak na razie.

  Warto było czekać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.