Siłowe wyzwanie Wargaming trafi do Księgi Rekordów Guinnessa

Z okazji inauguracji wersji 1.0, który to patch będzie najbardziej prestiżowym w siedmioletniej historii gry, przedstawiciele Wargaming postanowili przygotować nie lada wyzwanie.

Już 17 marca  w Australii trzynastu siłaczy stanie do walki o tytuł najsilniejszego człowieka świata. Jednym z zadań będzie przeciągnięcie przez 10 metrów czołgu FV102 Striker, którego waga wynosi aż 8 ton! Ten, któremu ta sztuka się uda najszybciej (lub w ogóle) trafi do Księgi Rekordów Guinnessa.

Jeżeli macie po drodze na Antypody, to nic nie stoi na przeszkodzie zakupić bilet na wydarzenie (tutaj). Jeżeli jednak Australia to dla Was daleki cel podróży, polecamy streamy live, na których będziecie mogli zobaczyć zmagania siłaczy z czołgiem (Arnold TV oraz LiveStream). Zapraszamy też na twarzoksiążkę całej imprezy, gdzie dowiecie się więcej szczegółów.

źródło: Powerup-Gaming


MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

4 komentarze

 1. Qosc pisze:

  „Strongest man” Ja tam Pudziana nie widzę ;D

 2. Tomek.Z pisze:

  ,,Unikalny pojazd to nagroda za określone wydarzenie gry” hej to nie na temat, ale taki podpis widnieje w garażu pod nowym Włoskim premium MT w garażu. Czyżby cuda się zdarzały ? Czy możliwy jest maraton na to nowe cudo ?

  • Bin4r pisze:

   Cześć. Raczej nie. Taki napis widnieje przy każdym „ukrytym” czołgu w grze, tak więc pewnie jest to tylko „zapchaj dziura” dodatkowych funkcjonalności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.