Tapeta z klimatem – Leopard 1

Kolejna tapeta w rozdzielczości 4K od LeoVinc3nt’a 😉

DOWNLOAD

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Leopard 1, okryty drugowojennym „bekonem”.
  Rzygłem.

 2. light side jedi pisze:

  Leo PTA i Leo 1 <3 dwa moje ulubione czołgi w WoT. Leo PTA, imho, jest nawet trochę za mocny, ale cicho sza, bo jeszcze dostanie nerfa 😛

 3. RNG NEVER pisze:

  Miałem ten czołg na testowym … Wymiatałem nim równo… Niestety wiem że cierpienie mnie czeka wielkie na grindzie pozostałych do niego .
  W sumie taki sens w tej grze , grindować smelc i mieć zepsutą psychikę by na końcu odjechać Lambo..

  • Płaczek pisze:

   Linia jest tak trudna jak gracze, którzy nią grają. Wg mnie to jedna z lepiej zbalansowanych linii, która w niczym nie jest mocna, ale też nie jest w niczym słaba. Do tego głupoty powtarzane przez śmietankę pomidorowego WoT’a… Wszystko co nie ma mega peny, walnięcia, pancerza jest „fuj”. Żyj więc dalej w swoim przekonaniu, a ci co mają odmienne zdanie do masy i umiejętności docenią potencjał tych maszyn. Swego czasu podobnie wzbraniałem się do Czechów, bo wszyscy w koło z Smalcem na czele głosili, że Konstrukta i VTU to gruz. Jakie moje zaskoczenie było, gdy zacząłem nimi grać i okazały się całkiem przyjemne w rozgrywce.

   • RNG NEVER pisze:

    Może lepiej zmień media bo komentarz typu. glupoty powtarzane bla bla przez śmietankę pomidora bla bla są z góry nie na miejscu owszem zdarzają się w każdej Lini drzewek technologicznych różnych nacji „Rodzynki” że szkoda gadać , nie mówie że wszystko jest gówniane.
    Takie moje zdanie , tak gra jest skonstruowana że nie które czolgi po prostu muszą być tym rodzynkiem którego nie chcemy

    • Płaczek pisze:

     To powiedz mi skąd niby wiesz, że czeka cię cierpienie w trakcie grindu? Nie grając linią stwierdzasz to bo ktoś ci tak powiedział, bo statystyki pojazdów nie są kosmiczne? A może na testowym bazujesz, który z testowaniem jakości pojazdów niewiele ma wspólnego? I fakt, że nie każdemu podpasuje dana linia, ale nie o to mi chodziło. Chodziło mi tylko o to dlaczego daną linię skreślasz bez zagrania nią?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.