STG i Gwardzista STG w sklepie premium

Wprowadzone w ramach świętowania Dnia Czołgisty radzieckie czołgi średnie VIII poziomu STG i Gwardzista STG są znowu dostępnie w sklepie premium przez krótki czas. Pojazd dostępny w wersji standardowej: kamuflażu oliwkowo-szarym, jak i malowaniu Gwardzisty: plamy czerwieni ozdobione patriotycznym sloganem: „Sowieckim Czołgistom Chwała!” oraz rysunkiem załogi. Każdy dostępny w dwóch zestawach.

Mały czołg, duże działo – STG to zwinny radziecki czołg średni z zamontowaną z tyłu wieżą i potężnym działem kalibru 122 mm. Nie tylko mocno bije, lecz także robi to zdumiewająco celnie – nie tylko jak na radzieckie standardy! Połączenie to sprawia, że STG to obowiązkowy pojazd dla każdego, kto lubi wszechstronne maszyny bojowe.

 • Czołg oraz miejsce w garażu za 143,50 zł;
 • Czołg + miejsce w garażu + 7 150 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 240,61 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

12 komentarzy

 1. zbych pisze:

  E tam nie jest taki zły jak kto lubi osobiście nie narzekam.

 2. mariusz pisze:

  dziadostwo trzymac sie z daleka, jako med gównianie przyśpieszenie, armata dobry damage ale długo skupia i jest niecelna, zero pancerza, więża miękka nawet 8 tiery przebijaja, kamuflaż też do kitu. Mam ten czołg i to był mój najgorszy zakup. Lepszy już 100 razy panzer 58 podobna pena mniejszy damage ale dobre kamo i szybko skupia. mam nadzieje że pomogłem.Pozdrawiam

 3. Patryk0308 pisze:

  Dla kompletu powinni dać jeszcze Defendera….

 4. Kisiel pisze:

  STG czy Revalorisé?
  Myślę nad medem premium z 390 alfą i nie wiem co wybrać….

 5. Młody pisze:

  Gwałcista szału nie robi. Daliby type 62 bo mam zasadę – only China. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.