Q&A Stream, 02-03-18

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

19 komentarzy

 1. wkurzony napisał(a):

  Logika WG. Wprowadzają TDka, który osiąga najwyższe Damage Per Battle i Winratio z dostępnych pojazdów w drzewku twierdząc, że nie jest, a boją się buffnąć Leoparda 1, który jest jednym z gorszych pod względem statystyk czołgów w grze, bo będzie zbyt OP.
  Mam wrażenie, że ta gra istnieje tylko po to by głaskać ego rosyjskich graczy, a nie być zbalansowana.

 2. wqr...ny napisał(a):

  Logika WG. Wprowadzają TDka, który osiąga najwyższe Damage Per Battle i Winratio z dostępnych pojazdów w drzewku twierdząc, że nie jest, a boją się buffnąć Leoparda 1, który jest jednym z gorszych pod względem statystyk czołgów w grze, bo będzie zbyt OP.
  Mam wrażenie, że ta gra istnieje tylko po to by głaskać ego rosyjskich graczy, a nie być zbalansowana.

 3. Anonim napisał(a):

  Czy planuje się dodać Czechosłowackie czołgi ciężkie?

 4. Veru_ napisał(a):

  „musimy wprowadzić wiele innych mechanizmów m.in. nowy system ładowania, nowy system przeliczania penetracji i obrażeń po stronie serwera.” dobrze wiedzieć że penetracja i obrażenia są przeliczane po stronie klienta – ktoś obeznany może sobie na to bez problemu wpływać 😀

  • Płaczek napisał(a):

   Czytaj ze zrozumieniem, bo przeliczanie jest po stronie serwera.

   • Veru_ napisał(a):

    Poza informacją że CHCĄ wprowadzić nowy system przeliczania po stronie serwera nie ma żadnej innej informacji na ten temat.

    • Nom napisał(a):

     No to jest czy nie ma? Bo z twojej pierwszej wypowiedzi wynika, że jest w tym tekście jakaś informacja o przeliczaniu penetracji itp. po stronie klienta. A teraz piszesz, że jest tylko informacja o przeliczaniu ze strony serwera. To weź się zdecyduj. Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że ktoś obeznany (rozumiem, że o graczy chodzi) może sobie wpływać na serwery WG 😛

     • Veru_ napisał(a):

      Jeśli byłoby to przeliczanie po stronie klienta to na pewno po stronie serwera sprawdzane byłoby, czy wartości są poprawne. Więc poza zakres widełek raczej by nie można było zmienić, jednak np w górnych wartościach już tak.
      A co do mojego zdecydowania – w drugiej wiadomości wcale zdania nie zmieniłem. Nie ma informacji jakoby przeliczanie było po stronie serwera, a jedynie informacja że takie przeliczanie chcą dopiero wprowadzić 😉

 5. Czołgiem napisał(a):

  WG nie rozumie o co biega, przecież Obj. 268 v4 to taki „Badżer”(czyli wcale nie OP), tylko szybszy od HT (niż IS-7!!!!) , bardziej uniwersalny, łatwiejszy w prowadzeniu, trochę wolniej strzelający, no przecież to nie może być OP!!! ;P

  • Płaczek napisał(a):

   Ale zawierający wady każdego TD bez obrotowej wieży. Permtrack i jesteś łatwy frag. Nie zmienia to faktu, że jak na TDka z takim potencjałem jest za mocny.

 6. Nom napisał(a):

  „[…}jeśli zaś o buffa – bardzo możliwe.” o_O

  Skąd w ogóle ta (dez)informacja i niepotrzebne sianie paniki? Akurat oglądałem ten wywiad z Biletskyim i niczego takiego nie mówi.

 7. Zawiedziony777Gracz napisał(a):

  Obj 777? Beznadzieja! Niech dadzą coś lepszego, bo to będzie jakaś porażka. Nie dość, że od góry to wielki kwadrat, kwadrat, który będzie gnojony przez artę, to jeszcze nie ma pancerza, czyli będzie jeszcze bardziej gnojony przez artę, wedłu mnie powinni zamienić obj 268 v5 w ciężkiego i zbuffować! To miało by sens.

 8. maciurewicz napisał(a):

  55.64 % WR dla Obj. 268 v4
  najlepsza dycha! drugi najlepszy czołg dla wszystkich tierów…
  albo to jest idiota, albo kłamca – albo nas uważają za idiotów, żeby o bardzo mocnym czołgu mówić że potrzebuje baffa
  http://www.vbaddict.net/statistics.php?tier=0&tanktype=0&nation=0&premium=1&modeid=0&team=0&battles=1000&groupby=0&fieldname=won_lost_ratio&server=

  • Czołgiem napisał(a):

   Oni mają swoją teorię, argumenty spłyną po nich jak woda po kaczce… No gdyby to nie był ruski sprzęt, to może by dostał nerfa, ale nerfić ruskich? LOL!

 9. Griven Warthog napisał(a):

  Czekam na pojazdy kołowe <3

 10. KotStevie napisał(a):

  Jak sobie radzi Obj. 268 v4 (jedni twierdzą, że jest OP, inni, że nie)?
  ” Jeśli mamy tak wiele opinii i to zarówno dobrych, jak i złych, oznacza to, że czołg jest zbalansowany i radzi sobie dobrze. Jeśli chodzi o nerfa, to na pewno go nie będzie, jeśli zaś o buffa – bardzo możliwe.”
  Panowie z WG zaszaleli. Trzeba mu zmniejszyć wizjer na dachu bo za duży 😉

 1. 04:39, 5 Marzec 2018

  […] z rykoszet.info http://rykoszet.info/2018/03/03/qa-stream-02-03-18/ Kliknij tu, aby subskrybować mój kanał ► […]

 2. 13:56, 5 Marzec 2018

  […] Q&A Stream, 02-03-18 […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.