O amunicji premium – Konferencja Wargaming

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

16 komentarzy

 1. Anonim napisał(a):

  Dewsi WoT mnie przerażają. Na początku pociski premium tylko za złoto, po pewnym czasie pociski premium za złoto i srebro a teraz nagle pociski premium tylko za srebro… Sami nie wiedzą czego chcą.

 2. Bruno napisał(a):

  Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem, byłoby ograniczenie ilości pocisków premium w magazynie (kilka-
  kilkanaście sztuk, zależnie od tieru, obrażeń i szybkostrzelności) Wówczas gracze korzystali by z nich tylko gdy rzeczywiście byłyby do tego potrzebne. W tym momencie usunięcie pocisków premium spowodowałoby, że sporo czołgów nie mogłaby przebić innych, strzelając nawet w weakspoty. Ewentualnie trzebaby je znacząco przerobić w stylu: większa penetracja, znacznie mniejsze obrażenia.

 3. Anonim napisał(a):

  Po usunięciu amunicji goldowej czołgi ciężkie staną się naprawdę ciężkie (jescze lepszy type 5) 🙂 Liczę na DELETE

 4. GS napisał(a):

  Pociski goldowe powinny mieć większą penetracje ale mniejszy dpm. I rebalans gotowy. Chcesz mieć większą pewność penetracji strzelaj z golda ale w zamian zadajesz mniej obrażeń.

 5. Banshi11 napisał(a):

  Dla mnie to głupota zeby były jakiekolwiek pociski premium. wszystko jest robione pod kontem zeby cos było z historii wiec tam czegos takiego nie było to po pierwsze a po drugie jak kolega z góry napisał – wyjebać ten szmelc to sie ludzie naprawde zajma taktyka i dobrym celowaniem a nie strzelaniem masowo GOLDEM bo mnie stac.

 6. Tryptyk napisał(a):

  Dobrze ze jest gold przynajmiej moge klepac type5 heavy od przodu 🙂

  • Apple727 napisał(a):

   No i z tego powodu tak wiele osób chce usunięcia goldowej amunicji, bo super ciężkie czołgi są ***** warte kiedy med wali z 500 metrów goldem, a ten nawet się bronić nie może.

  • ed napisał(a):

   i właśnie to jest chore, nie powinno być takiej możliwości, bo od czegoś jest ten pancerz na typie, pełni on określone zadanie, a w obecnym przypadku pancerz nic nie znaczy, to patologia, i musi to ulec zmianie. Skoro tak twierdzi większość ludzi w grze, to słowa antytalentów, co nie potrafią zagrać taktycznie i drużynowo, i nie znają week spotów nie mają znaczenia.

 7. Janusz wota napisał(a):

  w wielu krajach jest to nawet ograniczone przepisami – wprowadzanie zmian do nabytego za realne pieniądze majątku.
  „Przestaniemy sprzedawać je za złoto, zaczekamy, aż wszyscy wystrzelają pocisku kupione na złoto / prawdziwe pieniądze, co nie potrwa długo i wtedy zaczniemy je ponownie balansować”

  No to teraz patrzcie. Idę kupić 1 goldowy pocisk na jakiegoś piździka na nieużywanym koncie i to tyle z rebalasu XXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • lajt napisał(a):

   poziom inteligencji ameby… po prostu oddzielą konta inactive, z rozegranymi poniżej 1000 bitew, z 1-10 pociskami i elo do przodu

  • Damian K. napisał(a):

   Nie ma to jak przeczytać część i od razu walnąć komentarz. Przeczytaj jeszcze raz ale tym razem cały artykuł i doczytasz, że oni będą zwracać złoto za zakupione pociski goldowe jeżeli zakupiłeś je za złoto.

  • Tryptyk napisał(a):

   A doczyales do konca?

   • Tomek napisał(a):

    Nie ma to jak zażartować i słuchać lamentowania innych, pewnie traz koleś siedzi przed PC, wpierdala popcorn i patrzy jak się ośmieszacie..
    Napisał głupotę i pięć osób teraz mu prawi jprdl xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.